https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Karla+Lidick%C3%A9ho+1213%2C+Hlinsko&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7638788;15.9034075;Karla Lidického 1213, Hlinsko 539 01, Česko Zdravotní sestra | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Zdravotní sestra

Jana Horynová
777 151 494
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 200,- Kč

Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách
FOKUS Vysočina, z. ú., středisko Hlinsko, hledá zdravotní sestru do svého týmu.
Nabízíme: 0,8 úvazek, jednosměnný provoz, zajímavou a různorodou práci v terénním týmu, přátelské prostředí, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, možnost supervizí a dalšího vzdělávání
Náplň práce: domácí ošetřovatelská péče u klientů FV, podpora klientů především v jejich přirozeném prostředí, koordinace zdravotní péče, dohled na užívání předepsané medikace, edukace, spolupráce s lékaři, psychiatry, psychology, sociálními pracovníky a rodinnými příslušníky
Požadujeme: vzdělání všeobecná zdravotní sestra, případně specializace - ošetřovatelská péče v psychiatrii, způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, ochotu učit se nové věci, dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, trestní bezúhonnost
Náležitosti výběrového řízení: První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese - životopis a motivační dopis zašlete do 20. 8. 2021.