Online Před 3 roky

Zlaté oko v havlíčkobrodském Oku

Na podzim příštího roku se v havlíčkobrodském klubu objeví jeden z nejuznávanějších bubeníků současnosti Miloš Meier, kapely Supergroup.cz, Framus Five či Skinny Molly z amerického Nashvillu.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Emoce dělá hudbu hudbou, říká Michal Pavlíček

V pátek 20. října od 17.00 se v rámci doprovodného programu 27. Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě na stánku Tiskáren Havlíčkův Brod uskuteční autogramiáda knihy Země vzdálené Michala Pavlíčka. Večer od 21.00 vystoupí Michal Pavlíček s triem a s Bárou Basikovou v havlíčkobrodském klubu Oko na pátém ročníku doprovodné akce knižního veletrhu Rock for Book.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Kapela Pumpa vystoupí po 31 letech v Havlíčkově Brodě

Pátek 13. října bude šťastný. Alespoň pro fanoušky legendární pražské kapely Pumpa, která se do Havlíčkova Brodu vrací po dlouhých 31 letech.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Rock for book letos představí Michala Pavlíčka a Báru Basikovou

Pátý ročník doprovodné akce Podzimního knižního veletrhu nabídne v havlíčkobrodském klubu Oko zcela mimořádný hudební zážitek. V pátek 20. října od 21.00 vystoupí Michal Pavlíček se svým triem (Čombeband) a zpěvačkou Bárou Basikovou.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Frontman kapely Morava o svém návratu a festivalu Stock Dobrohostov

Dvaadvacátý ročník hudebního festivalu Stock Dobrohostov v létě nabídne vystoupení kapely Morava, do které se vrátil po delší pauze původní frontman František „Fany“ Petričko.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Morava slaví třicet let na scéně, představí se také v Dobrohostově

Hudební festival Stock Dobrohostov v létě vstoupí do dvaadvacáté sezóny. Po ukončení pořádání Rockové Lipnice před třemi lety se Stock Dobrohostov stal nejdéle pořádaným hudebním festivalem na Havlíčkobrodsku. Stock je současně největší přehlídkou regionálních kapel na Vysočině.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Stock Dobrohostov po dvaadvacáté

Hudební festival Stock Dobrohostov vstupuje do dvaadvacáté festivalové sezony. Po ukončení pořádání Rockové Lipnice před třemi lety se Stock Dobrohostov stal nejdéle pořádaným hudebním festivalem na Havlíčkobrodsku. Stock je současně největší přehlídkou regionálních kapel na Vysočině.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Krausberry aneb Rock for book po čtvrté

Ve dnech 14. a 15. října se v KD Ostrov Havlíčkův Brod uskuteční už 26. Podzimní knižní veletrh (http://veletrh.hejkal.cz/). Jednou z mnoha doprovodných akcí knižního veletrhu je koncert na podporu knih, čtvrtý ročník Rock for book se uskuteční v pátek 14. října od 21.00 v klubu Oko v Havlíčkově Brodě.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Ohlédnutí za Stock festem

A je to za námi! Máme za sebou další ročník. Letní parket už je uklizený, to ale neznamená, že se za festivalem zavřela voda. Na Facebooku jsme postupně publikovali v jednotlivých albech fotky patnácti vystupujících kapel a návštěvníků tří festivalových dnů. Nejlepší fotky pak byly zveřejněny i na těchto stránkách…

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

El´Brkas už zase hraje a vystoupí v Dobrohostově

Havlíčkobrodská kapela El´Brkas vystoupí v hlavním programu festivalu Stock Dobrohostov v pátek 12. srpna a uzavře celý úvodní den.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Jihlavská kapela Vigo poprvé v Dobrohostově

Vigo je nejenom čaroděj první kategorie, ale také jihlavská rocková kapela, jejíž počátky jsou spojeny s se středoškolským studiem jejích členů.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

červenec 2016
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ