Online Dnes

Probereme Jihlavu: Začalo dotazníkové šetření, zapojte se i vy

Dotazník k budoucnosti Jihlavy je hotový. Anketu vytvořil tým sociologů z podnětů, které lidé posílali na začátku ledna na magistrát v rámci akce Probereme Jihlavu. Ta napomáhá vytvořit Strategii rozvoje města Jihlavy na roky 2022 až 2032.

Blog
Před 3 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Kraj se uchází o další desítky milionů korun z OPŽP k projektům snižování energetické náročnosti krajských budov

Ke snížení energetické náročnosti budov v majetku kraje přispějí další projekty, které kraj připravil a podal začátkem března 2021 do Operačního programu Životní prostředí. Předmětem projektů je zateplení obálky budovy, výměna oken a dveří, systém nuceného větrání s rekuperací odpadního tepla, výměna zdroje, rekonstrukce osvětlení či instalace stínící techniky.

Blog
Před 3 dny
REGIONVYSOCINA.CZ

Vodík a MHD v Ústí nad Labem

Vodíková mobilita může výrazně přispět k ekologizaci dopravy a tím ke zvýšení kvality života a snížení dopadů na životní prostředí. Bude znamenat snížení závislosti ČR na ropě. Z těchto důvodů je vodík zahrnut v Národním akčním plánu čisté mobility.

Blog
Před 3 dny
REGIONUSTI.CZ

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Boural a byl pod vlivem; Vloupání do chatek; Zmizely dvě PB lahve.

Blog
Před 3 dny
REGIONUSTI.CZ

Obecné ohrožení z nedbalosti

Strakonice – Požár domu setří policisté.

Blog
Před 3 dny
REGIONJIH.CZ

Vjel do dvora a pak utíkal do lesa

České Budějovice - Hříšník moc dobře věděl, proč se s policisty potkat nechce.

Blog
Před 3 dny
REGIONJIH.CZ

První pacientka v Ústeckém kraji dostala lék bamlanivimab

Zdravotníci Krajské zdravotní, a.s., (KZ) dnes poprvé v Ústeckém kraji aplikovali pacientce infuzi s monoklonálními protilátkami, které mají zabránit přechodu COVID-19 do závažného stavu. Lék bamlanivimab dostala pacientka Infekčního oddělení Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.

Blog
Před 3 dny
REGIONUSTI.CZ

Společná výzva LÉKAŘŮM A ZDRAVOTNÍKŮM

Vážené kolegyně, kolegové – ambulantní lékařky, lékaři, sestry a ostatní, obracíme se na Vás společně v situaci, kdy celé území našeho Plzeňského kraje čelí dosud největšímu náporu nemoci Covid-19 za celou dobu běžící pandemie.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

Očkování proti COVID-19 v táborském okrese

Vážení občané, přinášíme vám informace o probíhajícím očkování proti COVID-19 v táborském okrese k datu 26.února 2021:

Blog
Před týdnem
REGIONJIH.CZ

Začíná stavba nové důležité cyklostezky

Propojení Mlýnské a Helenínské ulice umožní pohodlnou jízdu do Beranova a Luk nad Jihlavou podél řeky bez nutnosti vjíždět na kole na frekventovanou úzkou silnici.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Hasiči budou pomáhat v Nemocnici Pelhřimov

Pět příslušníků Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina (HZS KV) Územního odboru Pelhřimov bude od zítřka pomáhat v pelhřimovské nemocnici. Od pondělí 1. března se pak ve 12hodinových směnách bude na odděleních střídat dalších sedm hasičů ze stanic Pelhřimov, Humpolec, Pacov a Kamenice nad Lipou.

Blog
Před týdnem
REGIONVYSOCINA.CZ

Letošní ročník Tvoříme Děčín město odkládá, zaměří se na dosud nedokončené projekty

Zastupitelé schválili odložení letošního ročníku participativního rozpočtu Tvoříme Děčín o jeden rok, a to na rok 2022. Důvodem je nejen propad příjmů v souvislosti s pandemií covid-19, ale také řada dosud nedokončených projektů z minulých let.

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

SMLOUVU O SPOLUPRÁCI MÁ UJEP TAKÉ S DOMEM DĚTÍ A MLÁDEŽE

Smlouvu o vzájemné spolupráci podepsali dnes, 25. 2. 2021, rektor UJEP, doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D., a ředitel DDM v Ústí nad Labem, PaedDr. Jan Eichler.

Blog
Před týdnem
REGIONUSTI.CZ

Budějovičáci budou mít už v květnu lanový park

Společnost Progresiv, s.r.o., začala s přípravou lanového parku v úseku lesa vedle školy Máj II. První trasy by měly být dokončeny v květnu letošního roku. Po zkušebním provozu bude park otevřen široké veřejnosti z Českých Budějovic i celého Jihočeského kraje.

Blog
Před týdnem
REGIONJIH.CZ

Krkavčí matka

J.Hradec – Nová Bystřice -Třem synům dluží na výživném přes 24 000 korun.

Blog
Před týdnem
REGIONJIH.CZ