O víkendu se konalo v gruzínské metropoli Tbilisi mistrovství Evropy v zápase řecko-římské v seniorské kategorii. Účastnili se ho i brodští zápasníci.
V hnotnosti do 60 kg Michal Novák prohrál v prvním kole s Němcem Erikem Waissem. Ve váze do 74 kg se nedařilo ani Petru Novákovi, který v prvním kole po vyrovnaném utkání prohrál s Bulharem Yavorem Yanakievem. Trenérskou premiéru na tomto šampionátu měl Marek Švec.
Autor: Zdeněk Švec