Fakír Petr Fiedor, jeden z aktérů nového českého filmu Největší z Čechů, se ve středu 25. srpna pokusí o další rekord.
Fakír se pokusí bosýma nohama ve skle vystoupat na tři nejvýznamnější vrcholy ČR. To vše během jediného dne, od rozednění do soumraku.
Do speciálních bot se Petr Fiedor nasype skleněné střepy a pokusí se dosáhnout vrcholu Sněžky, Řípu a Blaníku.
"Kromě možnosti sledovat nový rekordní pokus se dozvíte, jak se fakírovi hořelo před Simonou Babčákovou, jak se známí i neznámí herci cítili tváří v tvář rekordmanům, co znamená "vybělit" a co tomu všemu říkal Wabi Daněk," Josef Vaněk z pelhřimovské agentury Dobrý den, která rekord zaštiťuje.
Fakír zahájí výstup na Sněžku z Pece pod Sněžkou ve tři hodiny ráno. Hodinu před polednem plánuje začít šplhat na horu Říp a o půl čtvrté se pokusí pokořit Blaník
Více na www.hodneohne.cz
Autor: Ondřej Rázl