ZPRÁVY Ekonomika Vysočina

Domácí klobásy i salám vysočina z udírny od Kaisera

Máte rádi klobásy a salámy? Připravte si uzené pochoutky sami z čerstvých surovin z domácí udírny z našeho regionu.

4

Dnes

Online kasino přihlašovací bonusy

Registrační bonusy jsou určitým balíčkem dárků, které jsou nabízeny novým zákazníkům po registraci na určitém online zdroji.

3

Před týdnem

Zhodnoťte své úspory a zajistěte se na budoucnost. Investujete do nemovitostí

Investice do nemovitostí představují oblíbenou a relativně stabilní příležitost zhodnocení úspor s poměrně nízkým rizikem. Jde o jednu z mála jistot, která lidem ještě zbyla.

3

Před týdnem

Repasované notebooky se zárukou pořídíte v eshopu C-C.CZ

Velký výběr repasovaných notebooků a počítačů za příjemné ceny nabízí spolehlivý e-shop www.c-c.cz

0

Před 2 týdny

Proč krmit vašeho psa granulemi?

Proč byste měli krmit vašeho psa právě granulemi, když existuje i tolik dalších možností, jako například konzervy, suchá strava nebo čerstvé jídlo? Podívali jsme se na tuto problematiku a dnes se vám ji pokusíme zjednodušeně přiblížit. Představíme si jejich výhody a samozřejmě také nevýhody.

8

Před 4 týdny

Repasované notebooky se zárukou pořídíte v eshopu C-C.CZ

Velký výběr repasovaných notebooků a počítačů za příjemné ceny nabízí spolehlivý e-shop www.c-c.cz

2

Před měsícem

Kam na lyže? Do Harrachova nebo do Špindlerova mlýna?

Sjezdařská sezóna byla zpočátku poznamenaná vysokými teplotami a špatnými podmínkami pro lyžování a v průběhu dalších let to bude už jen horší a horší. Lidská aktivita a horké dlouhé letní dny se podepisují na naší planetě čím dál více. Ale nyní se k nám naštěstí opět vracejí chladnější dny a možná se k nám vrátí i trochu sněhu (a tím pádem i tolik potřebné vody). Kam se tedy můžete jet letos vyřádit?

10

Před měsícem

Domácnosti na Vysočině přecházejí na bezpečnostní dveře

Zatímco v minulosti se kvalita vchodových dveří až tak neřešila, v dnešní době na něj stále více domácností začíná klást důraz, a to i na Vysočině. Riziko vloupání do bytu se obzvláště v bytových domech dá totiž snadno snížit na minimum právě díky kvalitním bezpečnostním dveřím. Svou domácnost tak nemusíte zbytečně vystavovat nebezpečí.

10

Před 2 měsíci

Nokian Tyres: Prémiové pneu s finskými kořeny

Vývojáři pneu Nokian Tyres jsou odbornou veřejností i řidiči právem uznávaní jako odborníci na výrobu zimních pneumatik. Díky předpokladům se ostatně není čemu divit. Finský výrobce je se sídlem v městečku Nokia je nejseverněji umístěným výrobcem pneumatik na světě.

16

Před 2 měsíci

Recept na křupavý bramborák

Vysočina je kraj, který se proslavil pěstováním brambor. Že Češi brambory milují, dokazuje spousta skvělých bramborových receptů na přílohy i samostatná jídla.

20

Před 2 měsíci

Decentní oblázky na hroby

Období podzimu a zimy je vhodné k rozjímání. Napadlo vás, jak změnit vzhled hrobů? Přinášíme přehled oblázků, které je možné použít na dekorování míst posledního odpočinku.

14

Před 3 měsíci

Jak konečně rozjet své podnikatelské plány?

Blíží se začátek nového roku a s ním spousta předsevzetí a plánů. Patří mezi ta vaše konečně rozjet podnikání, o kterém tak dlouho sníte? Máme pro vás pár tipů, jak začít a nespálit se.

13

Před 3 měsíci

Brikety Union pro váš krb

Tradiční německou kvalitou oplývají brikety Union. Vyrábí se z hnědého uhlí těženého v rýnském revíru. Síla a energie pravěkých stromů je uložena v lisovaných briketách Union, které si můžete zakoupit i vy. Přečtěte si o nich víc v následujících řádcích.

11

Před 3 měsíci

Horší vzduch, který dýcháme? V zimě častěji kvůli vytápění

Odborníci varují, že současná energetická krize ovlivní kvalitu vzduchu v českých městech a obcích. Proč? Hrozí, že se lidé vrátí ke starým kotlům s vysokým ekologickým zatížením nebo budou spalovat materiály, které jsou nevhodné či dokonce zakázané. Přitom moderní kotle na pevná paliva splňují ty nejpřísnější ekologické limity.

13

Před 3 měsíci
weby uniweb