Eva Kulovaná třetí v republice

V neděli 4. května skončilo v Ostravě Mistrovství České republiky mužů a žen v šachu. Eva Kulovaná z ŠK Caissa Třebíč skončila mezi ženami na třetím místě.

obrázek: Eva Kulovaná třetí v republice

Získala celkem 4,5 bodů a svůj koeficient ELO vylepšila o 29 bodů. Dařilo se i Petru Mičulkovi z TJ Náměšť nad Oslavou, který vyhrál tři partie, oproti nasazení si polepšil o šest míst a připíše si 9 ELO bodů.
Zlato získal už po předposledním kole GM Navara z Novoborského šachového klubu (8 bodů z 9). Stříbrnou medaili má Richard Biolek z Agentury 64 Grygov (6,5 bodu), z bronzu se raduje Martin Petr z ŠK Rapid Pardubice (6,5 bodu).
Titul mistryně České republiky pro rok 2014 získala Olga Sikorová z TŽ Třinec (celkové 28. místo, 5 bodů), stříbro patří Karolíně Olšarové z ŠK Slavia Orlová (37. místo, 4,5 bodu) a bronz putuje zásluhou Evy Kulované na Vysočinu.

Autor: Eva Kořínková

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články