Oddíl SK MG Baver Třebíč pořádá v sobotu 26. února v Třebíči mezinárodní závod jednotlivkyň v moderní gymnastice Valentýnské srdíčko 2011.
Slavnostní zahájení se uskuteční v tělocvičně Obchodní akademie v Otmarově ulici v 9.30. „Na závod se přihlásilo 140 gymnastek z 29 oddílů České republiky, Ukrajiny, Chorvatska, Slovenska a Maďarska. Galashow proběhne v 18.45,“ popsala Michaela Křenková, předsedkyně oddílu SK MG Baver Třebíč.
Autor: Milan Pilař