Gymnastky se představí v Třebíči

Oddíl SK MG Baver Třebíč pořádá v sobotu 26. února v Třebíči mezinárodní závod jednotlivkyň v moderní gymnastice Valentýnské srdíčko 2011.

obrázek: Gymnastky se představí v Třebíči

Slavnostní zahájení se uskuteční v tělocvičně Obchodní akademie v Otmarově ulici v 9.30. „Na závod se přihlásilo 140 gymnastek z 29 oddílů České republiky, Ukrajiny, Chorvatska, Slovenska a Maďarska. Galashow proběhne v 18.45,“ popsala Michaela Křenková, předsedkyně oddílu SK MG Baver Třebíč.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články