Jak to vidí ředitel?

Po nesmírně náročných dvou měsících jsem měl snad poprvé z neděle na pondělí klidnější spánek.

uniweb weby

Vstup do soutěže se nám podařil na jedničku, když jsme překvapili nejen brněnské, ale určitě i hodně lidí na Vysočině a v celé republice. Nedělní vítězství je strašně důležité pro celkové zklidnění situace v klubu a hlavně okolo něj.

Doufám, že tím zabrzdíme ty nejsilnější a nejvíce negativní hlasy, které vyhlašovali, že budeme rádi za 10. místo apod. Přestože nelze včerejší zápas přeceňovat a až další průběh soutěže ukáže, kam až mohou sahat naše ambice, je myslím zřejmé, že tak hrozné, jak nám někteří prorokovali, to přeci jen nebude.  

Kdo pozorně sledoval naše přípravná utkání, mohl zaznamenat, že tam, kde hrála silnější sestava, naše výkony rozhodně nebyly špatné a včera se ukázalo, že jsme schopní hrát i atraktivní fotbal. Každý náš gól ukázal pěkné fotbalové věci a především ten třetí byl po kombinační stránce opravdu krásný. Tak si držme palce, ať je to i v pátek pěkný fotbal. Čeká nás velmi těžký soupeř, organizovaný a sehraný. Podle výsledků úvodních zápasů se určitě se jedná o šlágr kola. Jako rodák z Hradce Králové bych byl samozřejmě celkem rád, kdyby se povedlo vyhrát. Celkem dost rád.:-)

Vím, že na straně Vás fanoušků je pořád zklamání ze sestupu, ale přesto doufám, že dorazíte v hojném počtu, jak se na zápas kola sluší a patří.:-) Určitě se bude na co dívat.

Jsme vděční za každého našeho partnera, stejně tak i za fanouška. Moje představa je, že bychom měli fanouškům poskytovat co nejvíce informací o chodu klubu a do budoucna i fanouškům umožnit, aby se na chodu klubu podíleli. Třeba bude jednou možné vyčlenit část akcií (např. 5%), které si budou moct fanoušci koupit a podílet se na rozhodování. Než toto bude možné, napadlo mě, založit transparentní účet, kam může každý fanoušek přispět libovolnou částku a dát do poznámky, na co by chtěl, aby byla použita. Na transparentním účtu pak bude vidět, na co byla skutečně utracena. Vždyť i náš prezident takový účet používal na svou kampaň :-) V zahraničí takto vysoké školy vybírají hodně peněz od absolventů, v Anglii dokonce jeden klub hospodaří jen z příspěvků fanoušků apod. Žádné jiné pozadí tento záměr nemá. Takže nebojte se přispět, pokud nám fandíte a napište, co s tím máme provést.:-)

FCV do toho!


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 26.07.2018 10:16
0 +
 

Hlavní zprávy