Městská desítka v Chotěboři kvalitní s rekordní účastí

V neděli 13. února se v Chotěboři uskutečnil druhý závod Chotěbořského běžeckého poháru 2011, kterého se účastnila více než stovka běžců.

obrázek: Městská desítka v Chotěboři kvalitní s rekordní účastí
02-mestska-desitka-01-2.JPG

Rekordní účast zaznamenali pořadatelé

„Zvítězil Leoš Pelouch z ISRT, druhý doběhl brodský Jiří Brychta před domácím Konůpkem. Z žen na poloviční trati kraluje Lada Nováková z Jiskry Havlíčkův Brod,“ popsal Jiří Novotný, ředitel běhu.
Podle jeho slov proběhl závod proběhl za chladného počasí při teplotě 0,5 °C, při ostrém jihovýchodním větru a na téměř suché komunikaci. „Celkem běželo 105 běžců, z toho 34 žáků, šest dorostenců a 56 dospělých, což je účastnický rekord. Všichni doběhli v pořádku,“ uzavřel Jiří Novotný.

Výsledky běhu

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články