Na kole po stopách Gustava Mahlera

Klub českých turistů Vysočina pořádá v neděli dne 12. června 2016 cyklojízdu Na kole po stopách Gustava Mahlera.

obrázek: Na kole po stopách Gustava Mahlera

Program začíná v 10.00 slavnostním zahájením u rodného domu Gustava Mahlera v Kalištích u Humpolce. V 10.15 vyrazí účastníci do Jihlavy po dvou trasách.
1. varianta:
Kaliště – Horní Rápotice – Světlice – Hadina – Čejov – Leština – Skála – Boňkov – Herálec (kontrola na fotbalovém hřišti na konci obce – kromě kontrolního razítka obdrží účastníci pamětní list a pozornost od města Jihlavy) – Skorkov – Úsobí – Smrčná – U lyžaře – Jihlava (cca 40 km, kopcovitý terén)
2. varianta:
Kaliště – Horní Rápotice – Brunka – Humpolec – Rozkoš - Dubí – Herálec (kontrola na fotbalovém hřišti na konci obce – kromě kontrolního razítka obdrží účastníci pamětní list a pozornost od města Jihlavy) – Skorkov – Úsobí – Smrčná – U lyžaře – Jihlava (cca 37 km)
Zájemci z Jihlavy mohou využít v 8.15 autobusovou dopravu z parkoviště za jihlavskou Billou, odkud se společně přesunou i s koly do Kališť. Akce se koná při příležitosti hudebního festivalu Mahler Jihlava 2016 – Hudba tisíců.

Autor: Míša Svatošová

30.07.2016


Další články