Pramen stoupá vzhůru

Futsalisté FC Pramen Havlíčkův Brod v posledních kolech futsalové divize E sbírají body, naplno bodovali v pátek 10. prosince na půdě Senioru Brno.

obrázek: Pramen stoupá vzhůru

Senior Brno - FC Pramen Havlíčkův Brod 5:8 (1:5)

Utkání se hrálo v pátek večer ve sportovní hale v Pohořelicích, kde hraje v domácím prostředí brněnský Senior.
„I když nehrál potrestaný Bdžoch a pro čtvrtou žlutou kartu z utkání s Helasem stál i Kaplan, podali naši hráči výkon nad očekávání! Hattrickem se zaskvěl omilostněný Chmelík, po dvou přidali Šimon a Kubát a jednu vsítil Zezulák,“ hodnotil utkání František Milichovský, vedoucí mužstva FC Pramen Havlíčkův Brod.

Pramen se výhrou přiblížil k čelu tabulky a na třetím místě ztrácí už jen dva body na vedoucí Helas Brno B, kterého ale čeká dnešní duel se druhou Líšní, která má nyní stejně bodů jako brodský tým.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články