S alkoholem za volantem ujížděl policistům

V neděli 19. září došlo krátce po třetí hodině odpoledne ve Světlé nad Sázavou k honičce, při které muž s alkoholem za volantem ujížděl policejní hlídce.

obrázek: S alkoholem za volantem ujížděl policistům

„Policisté chtěli třicetiletého řidiče osobního vozu zkontrolovat, ale ten nejprve na výzvu k zastavení nereagoval a začal ujíždět. Hlídka ho dostihla na polní cestě nedaleko za obcí. Dechová zkouška odhalila 1,71 promile alkoholu v dechu řidiče. Muž má navíc od srpna letošního roku Městským úřadem v Havlíčkově Brodě vyslovený zákaz řízení motorových vozidel,“ uvedla Jana Mazourová, tisková mluvčí Policie ČR v Havlíčkově Brodě.
Muž je proto podle informací policistů podezřelý ze spáchání přečinů ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí.


Ilustrační foto: Policie ČR

Autor: Milan Pilař

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články