Třebíč doma proti Boleslavi vybojovala první bod

Hokejisté Třebíče ve třetím duelu semifinále první ligy poprvé porazili Mladou Boleslav a snížili stav série na 1:2.

obrázek: Třebíč doma proti Boleslavi vybojovala první bod
Síť bruslařů poprvé rozvlnil v sedmnácté minutě David Ostřížek, jenž poslal Horáckou Slavii do vedení 1:0. Před koncem první části mohli domácí své vedení ještě navýšit, první přesilovku zápasu ale nevyužili. Druhá třetina byla na přesilové hry mnohem bohatší, trestů padlo celkem sedm, přesto se ani jednomu týmu skvělé gólmany na obou stranách překonat nepodařilo. Ve dvaačtyřicáté minutě se Tomáš Fořt v oslabení probil před branku, kde vystřelil na brankáře Willa, který jeho pokus vyrazil k volnému Tomáši Kautovi a ten se nemýlil - Třebíč vedla 2:0. O čtyři minuty později snížil David Vrbata na 1:2, ale víc už se hostům nepovedlo. Ve čtyřiapadesáté minutě si navíc zkomplikovali situaci, když byl David Výborný potrestán pětiminutovým trestem a vyloučením do konce utkání za vražení na hrazení. Třebíč tak ve třetím duelu vybojovala na domácím ledě v semifinálové sérii premiérový bod a snížila stav série na 1:2.
Čtvrtý zápas hostí třebíčský stadion ve středu 13. března od 17.30.

Ve druhé sérii Ústečtí Lvi doma nestačili na Olomouc, které podlehli 0:3 a stejným poměrem prohrávají i na zápasy.

Autor: Lukáš Zadek

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články