Vedoucí chotěbořského klubu Velryba s dětmi naaranžovali a nasvítili ve čtvrtek 22. prosince ve výloze masny Jatky Český Brod na náměstí v Chotěboři legový betlém.
„Betlém stavěly děti z Chotěboře pod vedením dobrovolníků z Církve bratrské v Horní Krupé. Velké množství lega laskavě zapůjčili manželé Kučerovi, kterým ze srdce děkujeme. O stavbě připravujeme příspěvek do vánočního vysílání TV Krupá.
Doufáme, že vystavený betlém přinese všem kolemjdoucím radost a přispěje tak k pěkným vánočním svátkům. Dětem se stavba líbila,“ popisuje Roman Neumann, hlavní pořadatel akce.
Prostřednictvím fotogalerie se mohou zájemci podívat na průběh stavby. Mezi fotkami nechybí i výsledek snažení dětí a jejich vedoucích.
Autor: Milan Pilař