Ve čtvrtek 3. dubna se okolo 14.15 se stala vážná dopravní nehoda mezi obcemi Pravíkov-Božejov na Pelhřimovsku, kde se srazilo osobní auto s nákladním vozem.
"Ve směru od Pravíkova jelo nákladní vozidlo, z dosud nezjištěných důvodů mu z protisměru do jízdní dráhy vjel řidič osobního vozidla a došlo ke střetu. Řidič osobního vozidla utrpěl těžké zranění. Na místě nehody jsou policisté služby dopravní policie.
Silnice byla v místech dopravní nehody uzavřena a doprava odkloněna ve směru od Pelhřimova z Božejova na Střítež, ve směru od Kamenice nad Lipou byla objízdná trasa vedena od Heřmaně na Babín," přiblížila Hana Kotková, tisková mluvčí Policie ČR v Pelhřimově.
Podle informací hasičů muselÿ zasahující jednotky vyprostit zraněného řidiče z vozu pomocí hydraulického nářadí. Následně ho předali zdravotníkům, kteří řidiče transportovali vrtulníkem do nemocnice.
Ilustrační foto: Policie ČRAutor: Milan Pilař