Ve Velkém Meziříčí budou od září hrát ligu malé kopané

Na jaře letošního roku vznikla ve Velkém Meziříčí myšlenka odstartovat první ročník malé kopané ve dvou kategoriích hráčů.

obrázek: Ve Velkém Meziříčí budou od září hrát ligu malé kopané

„Pro první ročník plánujeme dvě soutěže, ligu mužů od patnácti let do čtyřicet let a ligu veteránů mužů od 40 let výše,“ popisuje Jan Bílek, jeden z členů přípravného týmu.
Malá Kopaná Velké Meziříčí je organizována jako občanské sdružení a v současnosti registruje nové týmy malé kopané. Uzavěrka přihlášek je do čtvrtka 31. května.
„Od září obě soutěže startují pod záštitou Malé kopané České republiky. Hraje se v počtu hráčů 5+1 v týdnu v podvečerních a večerních hodinách,“ dodal Jan Bílek.

Přihlášky a další informace na www.mkvm.cz.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články