Rukodělný kurz nazvaný Velikonoční perníčky a kraslice pořádá v sobotu 20. března Třebíčské centrum v ulici Františka Hrubína v Třebíči.
„Kurz se ponese v tradičním duchu Velikonoc a převažovat budou opět tradiční techniky. Perníčky budeme zdobit cukrovou polevou, návštěvníci dostanou rady jak správně polevu ušlehat a nanášet.
Dále budou účastníci zdobit vajíčka tradiční voskovou technikou. Každý návštěvník si donese své vyfouklé vajíčko a dozdobí si ho pomocí rozehřátého vosku,“ popisuje Iveta Šimková z Třebíčského centra.
Kurz se koná od 14.00 do 17.00.
Autor: Milan Pilař