Víkend přinesl havlíčkobrodským softbalistům dvě výhry a dvě prohry

Havlíčkobrodští softballisté si v nejvyšší soutěži připsali nejdříve dvě porážky na domácím hřišti s Tempem Praha, ale bilanci srovnali dvěma nedělními výhrami v Praze na Eagles. Ve vyrovnané extraligové tabulce zaujímají čtvrté místo. V příštím týdnu čeká na Hrochy porce šesti zápasů.


Ve středu 14. června hostí od 17.00 juniorskou reprezentaci ČR, v sobotu 17. června od 15.00 Most a v neděli 18. června hrají od 11.00 s vedoucím Chomutovem.

Hroši – Tempo Praha 1:3 a 4:7
Hroši podali v domácím prostředí zcela bezkrevný výkon a utkání doslova odchodili. Zápas obecně moc krásy nepobral, k vidění bylo jen minimum odpalů, ale za to dostatek chyb především v podání domácího týmu. Tempo si bez většího úsilí připsalo dvě výhry. Jediným kladem bylo zařazení šestnáctiletého Lukáše Hospodky do základní sestavy, který se tak stal nejmladším hráčem Hrochů, který nastoupil v Extralize. Na pozici spojky odehrál všechny čtyři víkendové zápasy.


Hroši – Eagles Praha 10:2 a 6:3
V neděli už podali Hroši přeci jen lepší výkon a to především v útoku. V úvodním zápase se ujali vedení 3:0 hned prvním útokem a náskok postupně navyšovali. Homeruny přispěli Karel Kadečka a Jan Cabalka. Odveta byla daleko vyrovnanější a Hroši po pěti směnách prohrávali 0:1. Pak sice šesti body otočili na 6:1, ale stejně si vlastními chybami zkomplikovali závěr zápasu a nakonec byli rádi, že zápas neztratili.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

SZO

Hlavní zprávy