Víkend v Brtnici: Běh medvěda Brtníka a Vivat Karel IV.

Dvě akce připravili pořadatelé o nadcházejícím víkendu v Brtnici. V sobotu 7. května se koná Běh medvěda Brtníka, v neděli 8. května proběhne koncert Vivat Karel IV.

obrázek: Víkend v Brtnici: Běh medvěda Brtníka a Vivat Karel IV.
/uws_images/firmy/083199/clanky/vikend-v-brtnici-beh-medveda-brtnika-a-vivat-karel-iv/000001_h.jpg

Běh medvěda Brtníka začne v 9.30 prezencí závodníků na náměstí Svobody, v 11.15 je na programu start závodu na sto metrů a po patnácti minutách vyrazí běžci na další tratě.
V 15.00 se uskuteční vyhlášení výsledků, v 15.45 Běh se sudem piva a prgram vyvrcholí v 17.00 koncertem kapely Brexpres. Během celého dne mohou návštěvníci využít skákací hrad, výživové poradenství, půjčovna bot či masáže.

Koncert Vivat Karel IV. nabídne v zámeckém kostele blahoslavené Juliány v Brtnici kytaristu Štěpána Raka s mluveným slovem Alfreda Strejčka. Začátek je v 16.00.

Autor: Jana Honsová

30.07.2016
30.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články