Za pejsky do Bílku se chystají maminky z brodského centra

Mateřské centrum Zvoneček v Havlíčkově Brodě připravilo výlet pro rodiče a jejich děti za pejsky do Bílku, kde na ně bude čekat zajímavý program.

obrázek: Za pejsky do Bílku se chystají maminky z brodského centra

I přes prázdniny se můžou rodiče s dětmi scházet ve středu a ve čtvrtek dopoledne v mateřském centru Zvoneček na základní škole Nuselská v Havlíčkově Brodě. Rodiče se mohou realizovat při tvorbě různorodých programů a děti si mohou pohrát v herně se zajímavými hračkami, sklouznout se na skluzavce, popojet na různých odstrkovadlech nebo si prolézt prolézačkami a hlavně pohrát si s ostatními dětmi.

O prázdninách se maminky s dětmi také mohou těšit na organizované společné výlety, kterým je i Výlet za pejsky do Bílku v úterý 10. srpna, kdy si canesterapeutické sdružení Kamarád připravilo bohatý program s ukázkami canesterapie. Také seznámí děti s vodícím psem a s agility. Děti si mohou vyzkoušet zblízka chování k pejskům a také se budou moci svézt na kobylce. Na závěr si všichni společně opečou buřtíky.

Zájemci se mohou přihlásit na telefonu u Jany Houlíkové 606 136 314 nebo u Martiny Kohoutové 775 654 309.

Ilustrační foto: www.canisterapie.info

Autor: Monika Fiedlerová

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články