Žďárská pouť: Ráj zábavy a novinek čeká tento víkend

Žďárská pouť je významnou událostí pro místní i provozovatele atrakcí, která přináší zábavu a adrenalin. Tento víkend se město změní v ráj zábavy s novinkami, zvukovými zkouškami a hudebním programem. Doprava bude upravena pro bezpečnost návštěvníků.

uniweb weby

Pouť ve Žďáře nad Sázavou je každoročně jednou z nejočekávanějších událostí nejen pro místní obyvatele, ale také pro provozovatele pouťových atrakcí. Tento víkend se město opět promění v ráj zábavy a adrenalinu, přičemž první kolotoče se rozjedou již dnes.

'Doufáme, že nám bude přát počasí a přijde hodně návštěvníků,' uvádí Jaroslav Janeček, který momentálně montuje dětský kolotoč. 'Letos jsme přidali několik novinek a věříme, že přitáhnou ještě více lidí než v minulých letech,' dodává.

Stavění dětských atrakcí je poměrně jednoduché a zabere asi tři hodiny, jak uvádí Janeček. 'Ale máme také složitější atrakce, na které potřebujeme až osm hodin,' vysvětluje. Jeho tým si je však dobře vědom toho, že příprava je klíčová pro zajištění hladkého chodu celé pouti.

Ve středu začali zvukové zkoušky, aby bylo vše připraveno na dnešní spuštění hudebního programu a nadcházející víkend. Hudba a aparatury se potom naplno rozezní a přidají k atmosféře celé události. 'Zvukové efekty a hudba jsou nedílnou součástí našeho programu,' vysvětluje Janeček.

Pouť má také dopad na městskou dopravu, která bude pozměněna. Ulice v okolí pouti budou dočasně uzavřeny či přesměrovány kvůli zajištění bezpečnosti a pohodlí návštěvníků. Městské úřady vyzývají řidiče k trpělivosti a doporučují využívat objízdné trasy.

Žďárská pouť je každoročně vrcholem sezóny nejen pro obyvatele, ale také pro celý tým provozovatelů atrakcí, kteří pracují neúnavně, aby vše proběhlo hladce a úspěšně. Tento víkend slibuje spoustu zábavy a nezapomenutelných zážitků pro všechny návštěvníky.


Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024