Práce Nabídka zaměstnání

Provozní zámečníci, údržbáři - Dukovany

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. - pracoviště Jaderná elektrárna Dukovany

Dukovany

Ludmila Kosmáková
+420 725 658 787
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 28 000,- Kč

Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oboru údržby a servisu strojních zařízení
- Vyučen v technickém oboru – ÚSO strojní zámečník výhodou
- Praxe na jaderné elektrárně, teplárně nebo dalším zařízené obdobného typu výhodou
- Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost

Pracovní náplň:
- Zajišťuje servis a opravy poruch na zařízeních – turbíny, armatury, čerpadla aj.
- Zodpovídá za kvalitu odvedené práce

Zázemí silné společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
Dlouhodobý odborný rozvoj, zvyšování kvalifikace včetně individuálního plánu rozvoje, možnost dalšího karierního postupu, podpora dalšího vzdělávání (SŠ, VŠ)
Pět týdnů dovolené
Benefitní poukázky
Příspěvek na stravu
Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření
Bezúročné zápůjčky ze sociálního fondu
Podpora při pracovní neschopnosti
Čtvrtletní odměny
Odměna za hospodářský výsledek
Odměny k životnímu výročí a k odchodu do důchodu
Vzdělávací kurzy a školení

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.