ZPRÁVY Kriminalita Vysočina

Neznámý lapka kradl v penzionu ve Třech Studních

Policisté ze Žďáru nad Sázavou pátrají po neznámém pachateli, který v pátek 11. srpna okolo čtvrté hodiny odpoledne vstoupil v Tři Studně do prostor Penzionu Sykovec, kde následně vnikl do jednoho z neuzamčených pokojů. Z pokoje odcizil věci za tři desítky tisíc korun.

0

Dnes

Stopařka na Havlíčkobrodsku zřejmě okradla řidičku auta

Policisté z Havlíčkova Brodu vyšetřují oznámení od ženy, kterou okradla dosud nezjištěná stopařka. Čtyřiadvacetiletá řidička s osobním vozem zastavila u benzínové čerpací stanice u odbočky na Střížov neznámé ženě, která ji stopovala.

0

Před 2 dny

Noční bouřka způsobila na Vysočině problémy

V souvislosti s noční bouřkou a silným větrem, který ji doprovázel, registrovali policisté na integrovaném operačním středisku na lince 158 celkem 26 oznámení o popadaných stromech.

0

Před 3 dny

Lupiči ze Světlé hrozí za tři trestné činy až deset let

Havlíčkobrodští kriminalisté ukončili vyšetřování případu loupeže, ke kterému došlo začátkem června ve Světlé nad Sázavou. Trestnímu stíhání čelí čtyřiatřicetiletý muž z Frýdku – Místku. Je obviněn ze tří trestných činů. Obviněnému muži v případě prokázání viny hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

0

Před 5 dny

Dálnice D1 se ve středu na Vysočině zastavila

Tragická nehoda se stala na dálnici D1 ve středu 16. srpna po 16.00 na 93,5. kilometru ve směru jízdy na Prahu. Nákladní auto se srazilo s dodávkou, ve které zůstal zaklíněný řidič. Utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

0

Před 6 dny

V Bystřici posprejoval neznámý pachatel vlakovou soupravu

V noci v úterý 8. srpna dosud neznámý pachatel posprejoval vlakovou soupravu, a vytvořil tak na ní několik barevných nápisů. Svým jednáním tak způsobil škodu kolem dvaceti tisíc korun. Pátrají po něm bystřičtí policisté. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. V případě jeho dopadení a uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

0

Před týdnem

Dopravní policisté budou soutěžit v řízení křižovatky

Dopravní policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina ve čtvrtek 10. srpna změří své praktické dovednosti a teoretické znalosti v rámci krajského kola soutěže dopravních policistů. Soutěže se zúčastní celkem čtrnáct dopravních policistů.

0

Před 2 týdny

Řidič nákladního auta ujel od srážky dvou vozidel u Kamene

V neděli 6. srpna okolo půl šesté ráno došlo k dopravní nehodě dvou nákladních vozidel u Kamene na Havlíčkobrodsku. Jeden z řidičů po střetu nezastavil a z místa události odjel.

0

Před 2 týdny

Koupil si dům i s válečnou municí

Překvapení čekalo na majitele domu na Jaroměřicku, kdy při vyklízení přístřešku našel muž munici. Svůj nález oznámil ve středu 2. srpna před sedmou hodinou večer na tísňovou linku 158. Nemovitost muž nedávno koupil a podezřelé předměty objevil, když vyklízel uskladněné věci.

0

Před 3 týdny

Na Žďársku našel muž při sbírání hub ruční granát

V pondělí 31. července krátce před pátou hodinou odpoledne ohlásil na linku tísňového volání 158 muž, který v místě sbíral houby, nález předmětu připomínajícího munici v Brněnské ulici ve Žďáře nad Sázavou.

0

Před 3 týdny

Opilá žena napadla v Polné policistu

Ze spáchání trestného činu byla obviněna žena, která fyzicky napadla ve čtvrtek 27. července zakročujícího policistu v bytě svých příbuzných a následně i na ulici před domem se chovala nevhodně a agresivně, když se jí snažili po opakovaném přivolání na místo policisté zajistit, jednoho z nich kousla do ruky. Žena skončila na protialkoholní záchytné stanici.

0

Před 3 týdny

Tragická havárie u Golčova Jeníkova, jeden mrtvý, dva zranění

V sobotu 29. července časně ráno došlo na Havlíčkobrodsku k tragické dopravní nehodě, která si vyžádala jeden lidský život, další dva lidé byli zraněni těžce. U řidičky naměřili policisté při dechové zkoušce přes dvě promile alkoholu.

0

Před 3 týdny

Srazil chodce a ujel, kriminalisté ho dopadli

Jihlavští kriminalisté objasnili případ vážné dopravní nehody, ke které došlo před necelými dvěma lety na Telčsku. Řidič vozidla tehdy srazil chodce a z místa ujel, aniž by těžce zraněnému muži poskytl pomoc. Čin má na svědomí čtyřiatřicetiletý distributor pervitinu z Jihlavska, který aktuálně čelí obvinění ze tří trestných činů.

0

Před 4 týdny

Policie hledá zloděje z Havlíčkova Brodu, ukradl hotovost a šperky za 100 tisíc

Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se vloupal do dvou bytů, kde odcizil šperky a finanční hotovost. Kradl v úterý 25. července mezi půl jednou a půl čtvrtou odpoledne v jednom z panelových domů na ulici Masarykova v Havlíčkově Brodě.

0

Před 4 týdny
Atos