ZPRÁVY Kriminalita Vysočina

Čtyři nehody v pátek a v sobotu na Vysočině, jedna s účastí alkoholu

Ke čtyřem haváriím vyjížděli v pátek 17. a v sobotu 18. února policisté na silnice Vysočiny, u jedné z nich zaznamenali v pátek v dechu řidiče alkohol, nyní čelí obvinění.

0

Dnes

Drogový dealer z Táborska v rukou jihlavských policistů

Kriminalisté z Jihlavy dopadli muže, který přivážel z různých míst České republiky pervitin a ten poté distribuoval v regionu. Šestačtyřicetiletého muže kriminalisté zadrželi, při prohlídce vozu zajistili pervitin. Muže obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu a skončil ve vazební věznici.

0

Před 5 dny

Jihlavští policisté žádají veřejnost o pomoc

Policisté vyšetřují případ poškození rámu a skleněné výplně dveří v areálu zábavního a obchodního centra v Březinově ulici, k němuž došlo v neděli 29. ledna po třetí hodině v noci. Vyzývají svědky, aby jim poskytli informace, které by vedli ke zjištění pachatele.

0

Před 6 dny

Policisté na Telčsku prověřují smrt muže na železniční trati

Během dopoledne v pátek 10. února našli svědci u železniční trati na Telčsku muže bez známek života Na místo ihned vyjela zdravotnická záchranná služba a policisté.

0

Před týdnem

Žďárští policisté dopadli pachatele krádeže

Policisté z obvodního oddělení ve Žďáře nad Sázavou dopadli pachatele krádeže peněženky, k níž došlo ve středu 8. února kolem půl čtvrté odpoledne ve Veselské ulici ve Žďáře nad Sázavou.

0

Před týdnem

Policisté v Jihlavě žádají veřejnost o pomoc při pátrání

Jihlavští policisté se obracejí na obyvatele krajského města s žádostí o spolupráci při řešení případu krádeže, k níž došlo v sobotu 14. ledna v baru v Žižkově ulici, kde přišel jeden z návštěvníků o svoji peněženku a mobilní telefon.

0

Před týdnem

Policisté na Žďársku pátrají po sedmačtyřicetiletém muži

Sedmačtyřicetiletého muže ze Žďáru nad Sázavou, na něhož vydal 16. června 2016 Okresní soud ve Žďáře nad Sázavou příkaz k zatčení v souvislosti se spácháním přečinu zanedbání povinné výživy, v současnosti hledají policisté.

0

Před týdnem

Žena kradla v Třebíči oblečení

Podezření ze spáchání trestného činu čelí jednačtyřicetiletá žena z Jihlavska, která o víkendu kradla v prodejně na ulici Spojovací v Třebíči. Ze stojanů v obchodě vzala deset kusů značkového oblečení v hodnotě více než pět a půl tisíce korun.

0

Před týdnem

Poškodil dvě auta, ale policisté ho okamžitě zadrželi

Devětadvacetiletý muž poškodil v sobotu večer na ulici Husova v Jihlavě dvě zaparkovaná auta. Jeho chování se škodou za třicet tisíc korun ale neuniklo místní obyvatelům, kteří zavolali policii. Hlídka podezřelého muže zadržela, teď čelí trestnímu řízení pro přečin poškození cizí věci.

0

Před týdnem

Opilý muž si v Humpolci ustal v kontejneru

Humpolečtí policisté nalezli ve čtvrtek 2. února krátce před devátou hodinou ráno v Komenského ulici v Humpolci devětatřicetiletého muže z Humpolecka, který ležel uvnitř kontejneru na sběr komunálního odpadu.

0

Před 2 týdny

Další tři řidiči přišli o víkendu na Vysočině o řidičské oprávnění

Další tři řidiče, kteří usedli za volant po požití alkoholu nebo drog, přistihli policisté na silnicích Vysočiny v závěru víkendu. V neděli 29. ledna během dne kontrolovali opilého řidiče na Třebíčsku, další dva ovlivněné drogami v průběhu víkendu také v Jihlavě a v Pelhřimově.

0

Před 3 týdny

Dva řidiči usedli ve čtvrtek za volant pod vlivem návykových látek

Ve čtvrtek 26. ledna zjistili policisté při kontrolách na silnicích Vysočiny minimálně dva řidiče, kteří požili před jízdou návykovou látku. V Třebíči zastavili nejprve kolem půl páté ráno šestadvacetiletého muže z Třebíčska pod vlivem alkoholu, kolem deváté hodiny večer v Kyjevské ulici pak devětadvacetiletou ženu z Třebíčska, která před jízdou požila amfetamin.

0

Před 3 týdny

Zloděj řádil v zahrádkářské kolonii v Jihlavě

Policisté v Jihlavě pátrají po pachateli krádeží v zahrádkářské kolonii, k nimž docházelo od konce prosince loňského roku do poloviny ledna letošního roku v Pístově.

0

Před 4 týdny

Odcizené registrační značky mu měly pomoct ke krádeži pohonných hmot

Policisté dopadli muže, který odcizil v Třebíči ze zaparkovaného vozu registrační značky, které poté umístil na svoje auto, a na čerpací stanici natankoval pohonné hmoty, aniž by zaplatil. Navíc automobil řídil, i když to má soudem zakázáno.

0

Před měsícem
Atos