ZPRÁVY Kriminalita Vysočina

Na Žďársku dopadli pachatele loupeže

Po několika měsících intenzivního pátrání se žďárským kriminalistům podařilo dopadnout pachatele loupežného přepadení, ke kterému došlo koncem srpna loňského roku. Maskovaný muž přepadl pobočku finančního institutu na Žďársku a pod pohrůžkou použití zbraně si odnesl téměř dvě stě tisíc korun.

0

Dnes

Mladíci v Jihlavě zneužili nalezenou platební kartu

Ze spáchání trestného činu jsou podezřelí dva mladiství chlapci, kteří v neděli 26. března odpoledne platili v obchodě v obchodním centru v Hradební ulici v Jihlavě blokovanou platební kartou. Policisté je prověřují kvůli zneužití nalezené platební karty.

0

Včera

Opilý sedmnáctiletý mladík sedl za volat a havaroval

Sedmnáctiletý mladík jel v neděli 26. března před druhou hodinou v noci s vozem Škoda Fabia po Lnářské ulici v Humpolci ve směru k Havlíčkovu náměstí a při odbočování nejprve najel na zvýšený obrubník a poté přejel do protisměru, kde narazil do stojícího auta Škoda Octavia, jehož řidič předtím zastavil při okraji vozovky. Nehodu vyšetřují policisté.

0

Před 3 dny

Policisté žádají veřejnost v Jihlavě o pomoc

Jihlavští policisté vyšetřují událost, k níž došlo ve čtvrtek 9. března na Masarykově náměstí, žádají v této souvislosti se obyvatele Jihlavy o spolupráci při prověřování poškození výlohy. Majiteli vznikla škoda přibližně osm tisíc korun.

0

Před 5 dny

Policisté na Žďársku pátrají po čtyřiatřicetiletém muži

Okresní soud Svitavy vydal 16. srpna 2016 na čtyřiatřicetiletého muže příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Muž má hlášeno bydliště ve Velkém Meziříčí.

0

Před 6 dny

Policisté kontrolovali ubytovny v Havlíčkově Brodě, pět cizinců nemělo doklady

Tři desítky policistů z Havlíčkova Brodu a odboru cizinecké policie krajského ředitelství v Jihlavě v úterý 21. března ve večerních hodinách kontrolovaly cizince na dvou ubytovnách v Havlíčkově Brodě. Další ubytovnu zkontrolovali policisté v průběhu středy.

0

Před týdnem

Náhoda nebo útok na rodinu náměstkyně primátora?

Neznámý pachatel poničil vodárnu u domu první náměstkyně primátora Jihlavy Jany Mayerové. Zjevně nešlo o vandalismus náhodného kolemjdoucího. Případ prověřuje Policie ČR.

0

Před týdnem

Kraj Vysočina spolupracuje s Policií ČR na řešení kyberkriminality

Kybernetická kriminalita jde podle slov Martina Vanečka, vedoucího analytika krajských policistů na Vysočině, napříč všemi oblastmi trestné činnosti a nevyhýbá ani regionu Vysočiny, v loňském roce se zde stalo 112 trestných činů.

0

Před týdnem

Dálnici na Vysočině v pondělí večer zastavila nehoda

Před sedmou hodinou večer došlo v pondělí 20. března na 138. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno k dopravní nehodě, podle informací policistů se tu srazila čtyři auta, z toho jedno nákladní.

0

Před týdnem

Pyrotechnik měl o víkendu na Vysočině rušno

Na dvou místech Vysočiny našli o víkendu nálezci vojenskou, v sobotu 18. března dopoledne u domu v Hrotovicích, v neděli 19. března v lese v katastrálním území Dolní Bobrové.

0

Před týdnem

Dva řidiči o víkendu na Vysočině s alkoholem, jeden havaroval

V neděli 19. března došlo na Jihlavsku k dopravní nehodě osobního vozidla, jehož řidič byl pod vlivem alkoholu. Už v pátek 17. března zaznamenali policisté podobný případ v Havlíčkově Brodě.

0

Před týdnem

Kradl stromy u Kamenné Lhoty, policisté po něm pátrají

Od poloviny února do poloviny března letošního roku pokácel dosud neznámý pachatel v lese spadajícího do katastrálního území Kamenné Lhoty u Světlé nad Sázavou dvanáct kusů vzrostlých smrků, které následně odvezl.

0

Před týdnem

Policisté v Jihlavě žádají veřejnost o spolupráci

Policisté v Jihlavě objasňují případ napadení mezi dvěma muži, ke kterému došlo první březnový týden v Havlíčkově ulici v Jihlavě. V zájmu zjištění přesného průběhu a důležitých okolností případu, by policisté uvítali, kdyby se přihlásili svědci napadení.

0

Před 2 týdny

Bojová hra skautů ve Velkém Meziříčí za asistence policistů

V sobotu 11. března po osmé hodině ráno volal na tísňovou linku 158 pracovník Technických služeb Velké Meziříčí, že v Kostelní ulici ve Velkém Meziříčí nalezl v jednom z kontejnerů na tříděný odpad přilepený předmět připomínající nástražný výbušný systém.

1 0

Před 2 týdny
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra 1 čtverec