ZPRÁVY Sport Vysočina

Juniorští Hroši vyhráli základní část extraligy

Softballoví junioři brodských Hrochů si čtyřmi výhrami s předstihem zajistili první místo po základním části extraligy a nic na tom nemůže změnit ani poslední kolo, které se bude hrát až v srpnu. Hroši si tím zajistili postup do zářijového Final four. Jejich semifinálový soupeř zatím ještě není známý.

0

Včera

Zlaté medaile z First Cupu putují i na Vysočinu

Sérii letošních baseballových pohárů zakončili nejmladší hráči Třebíč Nuclears účastí na největším turnaji pro děti do 8 let v Evropě – First Cupu. Vítězstvím byl už postup do finálové části, kterou hostil brněnský areál U Hrocha, kam se sjelo šestnáct nejlepších týmů z celé republiky.

0

Před 2 dny

V Kamenici vyrazí na ligový fotbal

Dárek pro příznivce fotbalu připravila na začátek července radnice v Kamenici nad Lipou společně s fotbalovým oddílem TJ Slovan. Po dvě soboty se budou moci zhlédnout duely ligových týmů.

0

Před 3 dny

Šachový turnaj dětí Okrouhlice 2017

V pořadí třetí turnaj dětí ze šachových kroužků při základních školách, které vedou trenéři ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, se v pátek 23. června uskutečnil v místní sokolovně v Okrouhlici za účasti 42 žáků a žákyň.

1

Před 4 dny

Asistentem trenéra FC Vysočina Jihlava bude Michal Zach

Realizační tým FC Vysočina doznal konečné podoby. Pozici asistenta trenéra kouče Ivana Kopeckého obsadil osmačtyřicetiletý zkušený trenér Michal Zach. Ten v roli hlavního kouče krátce působil v Liberci i Bohemians a je známý dlouholetou spoluprací s trenérem Vítězslavem Lavičkou.

0

Před 5 dny

Broští Hroši končí první část extraligy pátí

Brodští softbalisté jsou před letní přestávkou na pátém místě nejvyšší soutěže. Extraliga bude pokračovat v polovině srpna. Hroši hostí v sobotu 19. srpna Slavii Plzeň a v neděli 20. srpna pražské Spectrum. Ještě před tím je ale čeká druhý kvalifikační turnaj o finále Českého poháru.

0

Před 5 dny

Havlíčkobrodský Slovan přehrál žirovnický Slavoj

V krajském přeboru mužů ve fotbale hostili v minulém kole fotbalisté FC Slovan Havlíčkův Brod celek FC Slavoj Žirovnice, domácí sice prohrávali brankou z první minuty zápasu, ještě do přestávky ale srovnali a ve druhé části vývoj utkání třemi góly otočili na svou stranu.

0

Před 6 dny

Olympijský běh v Havlíčkově Brodě

Ve středu 21. června se také v Havlíčkově Brodě uskutečnil stejně jako v Jihlavě, Kamenici a Moravských Budějovicích T-Mobile Olympijský běh 2017, v jehož rámci vyběhlo na různých místech České republiky přes 70 tisíc různých běžců. Konal se jako součást Mezinárodního Olympijského dne.

0

Před 6 dny

Třebíčští baseballisté v sobotu přivítají lídra extraligy

Vedoucí tým extraligy přivítají v sobotu 24. června na třebíčské Hvězdě baseballisté Nuclears. Arrows Ostrava se momentálně dělí o první příčku s Draky Brno a určitě si bude chtít svoji pozici upevnit. Na druhé straně domácí Třebíč nemá co ztratit a bude chtít překvapit stejně, jako se jí to povedlo, když porazila dvacetinásobného mistra z Brna.

0

Před 6 dny

Třebíč slaví zlato a stříbro v Českém baseballovém poháru

Zlaté medaile z Českého baseballového poháru dovezli o víkendu na Vysočinu starší žáci klubu Třebíč Nuclears v kategorii do 11 let. Díky týmovému výkonu a výborné práci Jana Bilíčka, který odházel celé finále, porazili v boji o první místo Draky Brno 18:3.

0

Před týdnem

Šachisté ŠK Světlá nad Sázavou vyhráli Česko-slovenskou extraligu družstev žen 2017

Od úterý 13. června se ve Sportovním centru Pěšinky ve Světlé nad Sázavou konal osmý ročník Česko-slovenské extraligy žen. Bojovalo se o tituly mistra České republiky družstev žen a mistra Slovenské republiky družstev žen.

0

Před týdnem

Fotbalisté FC Vysočina zahájili letní přípravu na nový ročník

Fotbalisté FC Vysočina se po třítýdenní dovolené sešli na jihlavském stadiónu na startu letní přípravy. V rozšířené a opravené kabině je přivítal výrazně proměněný trenérský tým v čele s hlavním koučem Ivanem Kopeckým.

0

Před týdnem

Osmnáct medailí pro havlíčkobrodské zápasníky z Polska

V sobotu 17. června se konal v polském městě Raciborz mezinárodní turnaj mládeže v zápase řecko-římském. Dvě desítky havlíčkobrodských zápasníků s trenérem Radkem Satrapou a Zdenkem Kocmanem vybojovali osmnáct medailí.

0

Před týdnem

V pátek vyvrcholily v Havlíčkově Brodě sportovní hry

Po dva dny se ve čtvrtek 15. a v pátek 16. června konaly III. Havlíčkobrodské sportovní hry, kterých se účastnilo 386 mladých sportovců z Česka, Slovenska a Holandska v osmi disciplínách. Žáci základních škol se utkali v atletice, florbalu, minikopané, silovém víceboji, stolním tenise, šachu a střelbě ze vzduchové pušky, děti z mateřských škol pak v dětském čtyřboji.

0

Před týdnem