ZPRÁVY Sport Vysočina

Mladší žáci Třebíč Nuclears jsou nejlepší na Moravě

Bez jediného zaváhání prošli o víkendu mladší žáci Třebíče Nuclears Českým baseballovým pohárem pro děti do devíti let na Moravě. V této věkové kategorii se hraje zjednodušená varianta baseballu, takzvaný coach-pitch, kdy míček nenadhazuje hráčům soupeř, ale jejich vlastní trenér.

0

Včera

Tři výhry pro havlíčkobrodské Hrochy v extralize

Z dalších čtyř utkání nejvyšší soutěže softbalistů přivezli Hroši Havlíčkův Brod ze hřišť soupeřů tři výhry. V sobotu 20. května odehráli v Praze dva dlouhé zápasy se Spectrem, v neděli 21. května pak dokázali v Plzni zvítězit v obou utkáních.

0

Včera

Novozélandští softbalisté se představí v Havlíčkově Brodě

Ve středu 24. května bude hostit havlíčkobrodská Hippos aréna v rámci turné po Evropě utkání novozélandské softbalové reprezentace do 17 let, která se utká s českým reprezentačním výběrem kadetů do 16 let.

0

Včera

Nuclears vyřadili Kotlářku z Českého baseballového poháru

Baseballistům Třebíče se o víkendu podařilo vyřadit loňského finalistu nejvyšší soutěže z Českého baseballového poháru, když Na Hvězdě porazili Kotlářku Praha 3:1. Pražanům tak zároveň oplatili dvě porážky z předchozích utkání extraligy.

0

Včera

SENI CUP s Vízkem a Sieglem se vrací do Havlíčkova Brodu

Fotbalový turnaj v malé kopané SENI CUP, jehož se účastní týmy reprezentující zařízení sociálních služeb pro zdravotně postižené, se letos bude hrát už po dvanácté, ve středu 24. května odstartuje na hřišti Slovanu Havlíčkův Brod.

0

Včera

Velký úspěch střelce z Černovic

Petr Nymburský ze Sportovního střeleckého klubu Černovice dosáhl na Světovém poháru v Mnichově životního úspěchu v disciplíně malorážka 60 ran vleže muži, když výsledkem 627,0 bodu obsadil čtvrté místo.

0

Před 2 dny

Ani nedělní závody světového poháru v Novém Městě Čechům úspěch nepřinesly

Poslední závodní den Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě patřil Američance Kate Courtney a Švýcarovi Nino Schurterovi, kteří ve Vysočina Areně zvítězili. Jaroslav Kulhavý měl smůlu, po nevydařeném startu a defektu obsadil až 55. místo.

0

Před 2 dny

Jihlavská 24 MTB je v cíli

Na tři stovky startujících přivítal osmý ročník vytrvalostního závodu horských kol Jihlavská 24 MTB, který se v krajském městě Vysočiny jel o uplynulém víkendu. Vítězem se stal již popáté (!) Tomáš Kozák. Tento jezdec nemá v Česku konkurenta.

0

Před 2 dny

Brodští zápasníci vybojovali na turnaji Lidice 2017 třináct medailí a prvenství v družstvech

O víkendu 20. a 21. května se konal za účasti borců Jiskry Havlíčkův Brod kladenské sportovní hale turnaj mládeže v zápase řecko-římském Lidice 2017.

0

Před 2 dny

Prvoligový fotbal na Vysočině i v příští sezoně

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava uhráli v sobotu 20. května remízu s celkem 1. FK Příbram a zajistili si tak prvoligovou příslušnost i pro příští ročník první fotbalové ligy.

0

Před 2 dny

Sobotní závody světového poháru ovládli Nor Fagerhaug a Dánka Langvad

Norský biker Petter Fagerhaug vyhrál v Novém Městě na Moravě úvodní závod Světového poháru v cross country mužů U23. V kategorii žen byla nejlepší dánská závodnice Annika Langvad. Českým závodníkům se moc nedařilo. Z mužů byl nejlepší 37. Matěj Průdek, z žen 41. Jitka Škarnitzlová.

0

Před 3 dny

V Jihlavě se sešli vyznavači horkých kol

Sedmý ročník vytrvalostního závodu na horských kolech Jihlavská 24 MTB se koná o víkendu 19. až 21. května v Jihlavě. V pátek 19. května odstartovala akce rockovým festival, v sobotu 20. května byl na programu první závod na okruhu dlouhém osm kilometrů.

0

Před 3 dny

Nor Fagerhaug vítězem cross country na Vysočině

Norský biker Petter Fagerhaug vyhrál v Novém Městě na Moravě úvodní závod Světového poháru v cross country mužů U23. Druhé místo senzačně vybojoval Lotyš Martins Blums, třetí dojel Dán Sebastian Fini Carstensen. Nejlepším Čechem byl 37. Matěj Průdek, Jan Vastl skončil až 41.

0

Před 3 dny

Short track zahájil závodním program světového poháru ve Vysočina Areně

Tisíce fanoušků míří tento víkend do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Vysočina totiž hostí Světový pohár horských kol. Úvodní závod Short Track v pátek vyhrál německý biker Markus Schultze a za ženy zvítězila Rakušanka Lisa Pasteiner.