ZPRÁVY Sport Vysočina

Devátý turnaj seriálu O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod v rapid šachu

Vypálil všem rybník, přišel a zvítězil! Pavel Hodač z Gordic Jihlava v současné době aktivně za klub nehraje, ale v nedávné minulosti patřil k předním hráčům Jihlavy. Že šachy nezapomněl, potvrdil v pátek 16. února na devátém turnaji O pohár ŠK Jiskra v rapid šachu v Havlíčkově Brodě.

0

Včera

Nominujte sportovce Jihlavska za rok 2016

Zájemci mohou až do soboty 25. února nominovat sportovce nebo sportovní kolektivy z Jihlavska. Do ankety mohou být nominováni sportovci, kteří během roku 2016 dosáhli významných sportovních výsledků a jsou registrování ve sportovním klubu na Jihlavsku, bez ohledu na druh sportovního odvětví.

0

Před 2 dny

Jihlavská 24 MTB letos po sedmé

Tradiční vytrvalostní závod na horských kolech Jihlavská 24 MTB se uskuteční o víkendu 19. - 21. května po sedmé. Je největším závodem na horských kolech na 24 hodin v ČR. Závodu se účastní vždy přes tři stovky závodníků.

0

Před 3 dny

FC Vysočina Jihlava jarní boje odstartuje na půdě Slavie Praha

Fotbalisté FC Vysočina si těžko mohou představit těžší start jarní části první ligy, na druhou stranu je v sobotu 18. února od 16.30 v Edenu čeká duel, v němž je rozhodně nebude tížit úloha favorita. Proti Slavii Praha budou bojovat o překvapení a budou se snažit navázat na výkon z generálky na půdě Liberce.

0

Před 3 dny

Mladí šachisté se po jednadvacáté utkali na Lipnici

Tradiční 21. ročník šachového turnaje Velká cena ZŠ Lipnice nad Sázavou se uskutečnil v místní základní škole v pátek 10. února za rekordní účasti 54 žáků základních škol a víceletých gymnázií.

0

Před 6 dny

Šachový seriál v Havlíčkově Brodě v druhé polovině

Do druhé poloviny vstoupil osmým turnajem seriál O pohár ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod v rapid šachu, jeho vítězem se stal Vítek Veselý z pořádajícího ŠK, když v sedmikolovém turnaji ztratil pouze půlbod s druhým v pořadí KM Romanem Vinczem z Gordic Jihlava, tradiční třetí místo obsadil Rudolf Jun, dvanáctiletý žák z TJ Chotěboř.

0

Před 6 dny

Brodští stolní tenisté na turnaji v Lukách nad Jihlavou

V sobotu se v Lukách nad Jihlavou hrál krajský turnaj nejmladších žáků, kam vyrazili i hráči klubu HB Ostrov Havlíčkův Brod.

0

Před týdnem

Ve Víru se opět lezlo na ledu. Vírský cepín 2017

V sobotu 11. února se na Ledové stěně ve Víru konal další ročník Vírského cepínu - závodu v ledolezení na rychlost. Závod je 1. kolem Českého poháru v ledolezení na rychlost. Druhé kolo se uskuteční o týden později v Liberci.

0

Před týdnem

Florbalisté ze Světlé nad Sázavou mají úspěchy v soutěžích i anketách

Florbalový oddíl ve Světlé nad Sázavou se může pyšnit nejen velkými úspěchy v jednotlivých soutěžích, ale také v anketách. Na vyhlášení jedné z nich, Sportovce roku Světlé nad Sázavou za rok 2016, bylo zaslouženě oceněno několik talentů světelského florbalu.

0

Před týdnem

Brodští zápasníci na reprezentačním soustředění kadetů a juniorů

O víkendu se vrátila z týdenního zimního soustředění kadetská a juniorská česká reprezentace v zápase řecko-římském. Z brodských chlapců je mezi kadety zařazen ve váze do 100 kg Marcel Albini a do 63 kg Michal Daniel. Do širšího výběru se ještě vešel Michal Zelenka, Tomáš Flek a Artur Průša.

5

Před týdnem

Zlatá neděle ve Vysočina Areně

Závěrečný den otevřeného mistrovství Evropy juniorů ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě patřil českým barvám. Zatím co si pro třetí medaili na šampionátu dojela ve stíhacím závodě žen Markéta Davidová, stíhačku mužů vyhrál Milan Žemlička, druhý skončil Ondřej Šantora.

5

Před 2 týdny

Brodští stolní tenisté na mezinárodním turnaji v Budapešti

Stolní tenisté klubu HB Ostrov Havlíčkův Brod se vrátili ze své první zahraniční mise. Na mezinárodním turnaji v Budapešti sbírali v silné konkurenci především cenné zkušenosti.

0

Brodští zápasníci vezou z memoriálu Korycha a Zemana devatenáct medailí

V sobotu 4. února se konal v kladenské Sokolovně Memoriál Korycha a Zemana v zápase řecko-římském mládeže. Brodští zápasníci s trenéry Tomášem Šimkem, Radkem Satrapou a Zdeňkem Kocmanem vybojovali celkem devatenáct medailí, z toho šest zlatých, sedm stříbrných a šest bronzových medailí.

0

Juniorskou mistryní Evropy se stala Markéta Davidová

Česká biatlonistka Markéta Davidová zvítězila v sobotu 4. února ve sprintu Mistrovství Evropy juniorů v Novém Městě na Moravě a vybojovala na 7,5 km dlouhé trati zlatou medaili. Druhá skončila v sobotním závodě ruská biatlonistka Valerija Vasněcovová a třetí polská závodnice Kamila Žuková.