ZPRÁVY Sport Vysočina

Havlíčkobrodští Hroši posilují pro Ligu mistrů

V neděli 27. srpna odcestují havlíčkobrodští softbalisté do holandského Utrechtu, kde budou v příštím týdnu bojovat o Super Cup, což je obdoba fotbalové Ligy mistrů. Pro Hrochy je tato soutěž letos jasnou prioritou, a tak se rozhodli svůj kádr výrazně posílit.

0

Dnes

V Havlíčkově Brodě se připravují na evropský a světový šampionát

Přestože do Mistrovství světa mužů v softbalu v Havlíčkově Brodě, které bude hosti zdejší Hippos aréna, zbývají ještě téměř dva roky, přípravné práce probíhají už déle než rok. V příštím červnu bude Havlíčkův Brod dějištěm evropského šampionátu mužů a právě Euro bude generálkou pro mistrovství světa, včetně kontroly areálu ze strany světové federace ISF.

0

Včera

Po Slavii čeká Vysočinu Plzeň

Těžký ligový dvojblok nyní absolvují fotbalisté FC Vysočina. Poté, co neúspěšně bojovali na půdě úřadujícího mistra, je domácím stadiónu čeká loňský vicemistr. Bitva proti plzeňské Viktorii, kterou opět vede exreprezentační kouč Pavel Vrba, vypukne v neděli 20. srpna od 17.00.

0

Před 4 dny

Finále Zlaté podkovy v Humpolci po dvaapadesáté

O víkendu 25. - 27. srpna se v Humpolci uskuteční 52. ročník finále seriálu závodů ve všestrannosti a spřežení Zlatá podkova. Na kolbiště Dusilov se sjedou nejlepší čeští jezdi a koně, aby se utkali o hodnotné ceny. Soutěží se v pěti kategoriích u sedlových koní a čtyřech kategoriích u spřežení.

0

Před týdnem

Přichází posila FC Vysočina Jihlava, levý obránce Miroslav Keresteš

Dlouhotrvající snaha sportovního vedení FC Vysočina přivézt klasického levého obránce dospěla do konce. V sobotu se do tréninkového procesu jihlavského týmu zapojil slovenský bek Miroslav Keresteš a dnes bylo hostování osmadvacetiletého hráče Mladé Boleslavi administrativně uzavřeno.

0

Před týdnem

Michal Prášek na Pannoniaringu dvakrát první

V pořadí čtvrtý podnik podnik Alpsko-jadrankého šampionátu se jel na okruhu Panoniaring v Maďarsku, kde ve třídě Superstock 1000 startoval i havlíčkobrodský závodník Michal Prášek v barvách Roháč & Fejta motoracing team.

0

Před týdnem

Vysočina se chystá na velkou výzvu - duel v Edenu

Před fotbalisty FC Vysočina je velice náročný ligový dvojzápas proti dvěma nejlepším celkům uplynulého ligového ročníku. V neděli 20. srpna na jihlavském stadiónu změří síly s Plzní a v pátek 11. srpna od 18.00 v Edenu vyzvou na souboj úřadujícího českého mistra a aspiranta Ligy mistrů – Slavii Praha.

0

Před týdnem

Vysočina chce ze souboje regionů vyjít vítězně

Jihlavští fotbalisté v neděli 6. srpna načnou první z patnácti dílů domácích bitev v nejvyšší české soutěži. Nový ročník první ligy otevřou soubojem dvou regionů – Vysočiny a Slovácka.

0

Před 3 týdny

ME v letecké akrobacii zakončí pilot v armádním Gripenu

V těchto dnech začíná v Počátkách u Chotěboře Mistrovství Evropy v akrobatickém létání. Týdny předtím využívali závodníci na intenzivní tréninky.

0

Před 3 týdny

Mladí brodští Hroši jsou mistry Evropy

Na Mistrovství Evropy juniorů a kadetů, které hostila Praha, měl zastoupení v obou reprezentačních výběrech softbalový klub Hroši Havlíčkův Brod. Junioři ČR porazili ve finále Dánsko, Jiří Šeda celý zápas odházel, kapitán národního týmu Petr Kruntorád mu zápas odchytal a Marek Rosenkranz zaznamenal ve finálovém zápase homerun.

0

Před 3 týdny

Do Havlíčkova Brodu míří první olympijská medaile

V pondělí 14. srpna se uskuteční od 16.45 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě za účasti předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala a dalších významných hostů předání olympijské medaile brodskému rodáku a odchovanci havlíčkobrodského zápasu Marku Švecovi.

0

Před 3 týdny

FC Vysočina do nového ročníku první ligy vstoupí v Karviné

O víkendu odstartuje nový ročník nejvyšší české fotbalové soutěže. Na prahu sezony už po šesté v řadě stojí i FC Vysočina. Rozhodně jí nechybí odhodlání, aby se vzepřela tipům sázkových kanceláří či médií, které jihlavský tým pasují na sestupovou příčku. První důležitý krok ke klidné a úspěšné sezóně může učinit v sobotu 29. července v Karviné.

0

Před 4 týdny

Baseballisté Třebíče vstoupili do nadstavby dvěma výhrami

Po finálovém utkání Českého baseballového poháru s dvacetinásobnými mistry ČR Draky Brno, které z třebíčské Hvězdy přenášela živě televizní stanice ČT Sport, vstoupili v sobotu 22. července baseballisté Nuclears Třebíč do nadstavbové části Extraligy. V sérii zápasů s nejlepšími celky První ligy jim byl prvním soupeřem Blesk Jablonec, kterého porazili 7:0.

0

Před 4 týdny

Trailová premiéra na Vysočině se povedla na jedničku

Nádherné slunečné počasí, ale i pořádný osvěžující déšť ke konci závodu provázel běžce na Milovech, kam letos úplně poprvé zavítal běžecký seriál Běhej lesy. Trasy v oblasti Žďárských vrchů nebyly jednoduché, jelikož Běhej lesy Vysočina vyniká technickými úseky a patří vůbec k těm "nejtrailovějším" z celé série. Nejlépe se s terénem poprali na dlouhé trati Dušan Podroužek a Eva Krchová, na krátké trati zvítězili Jiří Šacl a Lucie Mašánová.

0

Před měsícem
Atos