Nezisková společnost Attavena realizovala školení marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma" (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003114), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost

zprávyuniweb

Attavena, o. p. s. je nezisková společnost, která vznikla v roce 1999. Sídlí v Českých Budějovicích, ale aktivity realizuje mobilně v celé České republice. V kmenovém týmu najdete ředitele, projektové koordinátory, lektory, odborné i administrativní pracovníky. Navíc spolupracuje s mnoha externisty na pozicích lektorů, odborných poradců nebo asistentů.

Kurz marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma" (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003114), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Úspěšnou absolventkou kurzu online marketingu, který se konal tento týden v Plzni, se stala MgA. Jana Mrkvičková.

Attavena, o. p. s. vzdělává a podporuje různé cílové skupiny především v oblastech informačních technologií, v komunikačních dovednostech, a dalších dovednostech potřebných na trhu práce. Výuku Attavena realizuje převážně prostřednictvím mobilních učeben. Dostane se tak i do míst a ke skupinám, kam kroky podobných aktivit zatím vedou jen zřídka.

Projekty se stejným obsahem v posledních 3 letech Attavena úspěšně realizovala v kraji Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, v kraji Vysočina a v Praze pro celkem 405 rodičů.


Komentáře

 • Před týdnem

  Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

  Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

  POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

  Kompletní jména:
  Země:
  Stát:
  Umístění:
  Stáří:
  Sex:
  Kontaktní telefonní čísla:
  Požadovaná částka:
  Doba trvání úvěru:
  Obsazení:
  Stav:
  Účel úvěru:

  Děkuji vám a Bůh vám žehná.
  kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

uniwebzpravy2018

Hlavní zprávy