Stavba dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě jde do finále

Už jen necelý měsíc se bude ozývat z nového dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě hluk stavby.

zprávyuniweb

V následujících týdnech budou dokončeny práce na exteriérech pavilonu

Společnost PKS maximálně zintenzivnila dokončovací práce a je připravena na začátku nového roku odevzdat hotovou stavbu svému účelu, přesně jak stanovuje smlouva. „Při zatím posledním kontrolním dni jsme na místě zastihli více než šedesát dělníků různých profesí. V každém pokoji, na každé chodbě se intenzivně pracuje. Aktuálně finišuje pokládání podlahových krytin, zasazování parapetů, téměř kompletní jsou v celém objektu obklady,“ popisuje stavební ruch v novém pavilonu náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast majetku Martin Kukla.

Dílo za cca 80 miliónů korun bude splňovat parametry pasivního energetického standardu
, což hrálo klíčovou roli pro získání jednadvacetimilionové dotace z Operačního programu životní prostředí. V následujících týdnech budou dokončeny práce na exteriérech pavilonu, osazeny dveře, v plánu je instalace veškeré zdravotnotechniky a dílčí dodávky zařízení, terénní úpravy a především pečlivý úklid. Už v lednu bude nový objekt předán do užívání Nemocnice Nové Město na Moravě.
Stavbě nového dětského pavilonu předcházela kompletní demolice staré zástavby. Stavba byla zahájena v říjnu minulého roku, bude disponovat 33 lůžky, z toho tři budou připravena pro čerstvě narozená miminka závislá na vysoce speciální lékařské péči. V přízemí dětského pavilonu budou umístěny odborné ambulance, zázemí pro malé pacienty i jejich doprovod.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Životní prostředí.


Fotogalerie

Komentáře

 • Před týdnem

  Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

  Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

  POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

  Kompletní jména:
  Země:
  Stát:
  Umístění:
  Stáří:
  Sex:
  Kontaktní telefonní čísla:
  Požadovaná částka:
  Doba trvání úvěru:
  Obsazení:
  Stav:
  Účel úvěru:

  Děkuji vám a Bůh vám žehná.
  kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
szo-zpravy

Hlavní zprávy