Online Před 2 roky

Novoroční Vysočinka v Pelhřimově s hosty

Dalším Novoročním koncertem přispěla v Pelhřimově k oslavám Nového roku dechová hudba Vysočinka s kapelníkem Tomášem Vodrážkou a uměleckým vedoucím Michalem Bezstarostou, který celý koncert připravil. Tentokrát se konal v kulturním domě Máj v neděli dne 6. 1. 2019 a protože to bylo na den Tří králů, vymyslela zpěvačka kapely Dana Bezstarostová, že tento koncert bude zařazen i do dobročinné sbírky Charity. Kasičku k tomuto účelu přinesla na jeviště radní Ivana Kociánová spolu s místostarostou Jos

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Novoroční koncert Vysočinky s králem v Pelhřimově

Tradiční Novoroční koncert dechové hudby Vysočinka se konal v Kulturním domě Máj v Pelhřimově skoro na den přesně po roce – v neděli 7. ledna. Tak jako v loňském roce, byl i letos beznadějně vyprodán. Kdo tu byl, tak mi dá za pravdu, že i tentokrát byl tento koncert na vysoké úrovni.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Koncert pro Světlušku na Ostrově

Český rozhlas Vysočina uspořádal ve sváteční den v pátek 17. listopadu další z koncertů pro nadační fond Světluška, který se uskutečnil v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. Tentokrát na něm vystoupily regionální dechové kapely Božejáci, Vysočinka a domácí Havlíčkobrodská 12.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Koncert Vysočinky pro Světlušku v Humpolci

Už pátým koncertem v pořadí od listopadu 2016 zahrála malá dechová hudba Vysočinka z Humpolce, pod vedením kapelníka Tomáše Vodrážky, na dobročinné akci Českého rozhlasu (ČRo) Vysočina do sbírky pro Nadační fond Světluška. Tentokrát v kině v Humpolci v pátek 27. října.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Stock Dobrohostov po dvaadvacáté

V Dobrohostově na Havlíčkobrodsku se konal od pátku 18. do až neděle 20. srpna dvaadvacátý ročník Malého letního festivalu, třídenní hudební akce pro všechny generace. Pátek a sobota jsou zábavou pro mladší generaci a neděle patřila už po deváté dechovce.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Memoriál Otty Bauera v Havlíčkově Brodě

Havlíčkův Brod jako okres je proslulý baštou mnoha slavných osobností, které se týkají i lidové muziky. Mezi jinými to byl také pedagog a muzikant tělem i duší Otto Bauer, který zde vychoval mnoho svých žáků. Dva z nich, Zbyněk Palička a Jaroslav Duben, se rozhodli, že na svého učitelé nezapomenou, a proto pořádají na jeho počest setkání muzikantů a přátel dechové hudby.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

V Leštině se dočkali symbolů jara, přiletěli čápi

Každoročně se vrací čápi do svého sídla na komíně bývalého podniku Čemolen v Leštině u Světlé nad Sázavou. To je také jediné místo, které stojí za povšimnutí při vjezdu do obce ve směru od Ledče nad Sázavou.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Havlíčkobrodská dvanáctka pokřtila svou první desku

V havlíčkobrodském Kulturním domě Ostrov se konala v neděli 22. ledna dostaveníčko s přáteli a příznivci dechové hudby a Havlíčkobrodskou 12 s kapelníkem Zbyňkem Paličkou při příležitosti bilancování své dvaadvacetileté působnosti a hlavně při slavnostním křtu svého prvního nosiče CD a DVD.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

prosinec 2016
Přidal se na portál

REGIONVYSOCINA.CZ