Online Před 2 roky

Třebíč vstupuje do dalšího ročníku extraligy

O víkendu vyhlásili třebíčští baseballisté nejlepší trenéry a hráče uplynulé sezóny. Stalo se tak tradičně na klubovém plesu, který předchází startu nového ročníku Extraligy. Do nejvyšší české soutěže vstoupí muži Nuclears na domácím stadionu v neděli 1. dubna 2018, kdy Na Hvězdě vyzvou tým Tempo Praha.

Blog
Před 2 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Rozsvícení vánočního stromu Na Hvězdě v Třebíči

Život Na Hvězdě v Třebíči, to není jen baseball. Klub Nuclears zde organizuje akce pro nejširší veřejnost po celý rok. K tradičním událostem zde patří i společné rozsvícení vánočního stromu, které proběhlo ve čtvrtek 14. prosince.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíč Nuclears u velvyslance USA

Pamětní list od nově jmenovaného velvyslance USA Stephena Kinga si z jeho pražské rezidence odvezla hned pětice mladých baseballistů Třebíč Nuclears. Jan Klee, Antonín Novák, Adam Skála, Jan Urbánek ml. a Adam Veselý letos obsadili třetí místo na evropském šampionátu a skvělou osmou příčku na mistrovství světa žáků na Tchaj-wanu.

1 0

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté vyhlásili nejlepší hráče

Nejlepší hráče v mládežnických kategoriích vyhlásil baseballový klub Třebíč Nuclears. Jeho týmy vozí pravidelně na Vysočinu medaile z republikových mistrovství, pohárů a úspěšně reprezentují také na mezinárodní scéně. Jinak tomu nebylo ani v uplynulé sezóně 2017.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Junioři třebíčských Nuclears přidali do sbírky medailí republikový bronz

Baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči hostil o víkendu poslední letošní šampionát České republiky. O mistrovský titul se zde utkala šestice nejlepších juniorských týmů do 18 let a domácí hráči Nuclears přidali do sbírky medailí další bronz, když v utkání o třetí příčku porazili Eagles Praha 11:6.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté slaví titul

Titul mistrů České republiky vybojovali o víkendu mladí baseballisté klubu Třebíč Nuclears, když v závěrečném turnaji nenašli přemožitele. Takzvané Final Four, do kterého postoupí jen čtyři nejlepší týmy ze dvou kvalifikačních turnajů, navíc hostil baseballový areál Na Hvězdě v Třebíči. A domácí prostředí přineslo starším žákům do jedenácti let štěstí.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští Nuclears úspěšně kráčí nadstavbou extraligy

Po krátké pauze se opět rozběhla nadstavbová část baseballové extraligy. Hráči Nuclears si v boji o udržení nejvyšší soutěže zatím vedou velmi dobře a patří jim průběžná druhá příčka. Během posledního kola porazili na svém hřišti Sokol Hluboká dvakrát rozdílem.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští baseballisté porazili německý výběr a vezou pohár

Pohár za vítězství v mezinárodním turnaji Back to School dovezli o víkendu z Prahy mladí baseballisté Třebíče. V kategorii do jedenácti let nenašli přemožitele a ve finále si dokázali poradit s německým výběrem North Stars 11:5.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíče vstoupili do nadstavby dvěma výhrami

Po finálovém utkání Českého baseballového poháru s dvacetinásobnými mistry ČR Draky Brno, které z třebíčské Hvězdy přenášela živě televizní stanice ČT Sport, vstoupili v sobotu 22. července baseballisté Nuclears Třebíč do nadstavbové části Extraligy. V sérii zápasů s nejlepšími celky První ligy jim byl prvním soupeřem Blesk Jablonec, kterého porazili 7:0.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Už v sobotu startuje také pro třebíčské baseballisty nadstavba baseballové extraligy

Baseballisté Třebíč Nuclears mají za sebou historicky první účast v základní části extraligy, kde si na nováčka vůbec nevedli špatně. Na postup do play-off, kam postupuje šest nejlepších týmů, to ale nestačilo. Společně s Technikou Brno, Tempem Praha a Olympií Blansko tak budou pokračovat v nadstavbě extraligy o udržení, kde se postupně utkají se čtyřmi nejlepšími celky první ligy o čtyři místa.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Nuclears rozhodli o složení play-off baseballové extraligy

Baseballisté Třebíče mají za sebou základní část baseballové extraligy, v jejímž posledním kole dvakrát porazili Techniku Brno a sebrali ji tak účast v závěrečném play-off, do kterého postupuje jen šest nejlepších celků. Nuclears dokázali jako nováček vybojovat v nejvyšší soutěži celkem jedenáct výher a porazit sedm z devíti zbývajících účastníků.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Finále českého baseballového poháru v Třebíči

Hned sedmi kamerami bude ve středu snímat Česká televize finálové utkání Českého baseballového poháru mezi Třebíčí Nuclears a Draky Brno, které hostí třebíčský areál Na Hvězdě. Diváci na Vysočině budou mít díky baseballu další možnost vidět vrcholné sportovní utkání.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Favorité evropského šampionátu v baseballu se připravují v Třebíči

Nizozemí, Německo a Česká republika budou chtít bezpochyby bojovat o nejvyšší titul na nadcházejícím mistrovství Evropy v baseballu kadetů do 15 let, které bude už od pondělí hostit sousední Rakousko. Pro závěrečnou část přípravy před šampionátem si tito favorité zvolili stadion Na Hvězdě v Třebíči, kde mezi sebou také odehrají poslední testovací zápasy.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Baseballisté Třebíče míchají pořadím extraligy

Baseballisté Třebíče jako nováček extraligy rozhodně nehrají v nejvyšší soutěži roli outsidera, ale významně míchají kartami s průběžným pořadím. Naposledy se o tom na vlastní kůži přesvědčil loňský vicemistr Kotlářka Praha. Nuclears pražský tým Na Hvězdě nejdříve porazili 3:0 a v následné odvetě si dlouho drželi těsné vedení.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Třebíčští Nuclears postoupili do finále poháru!

Další velké překvapení se zrodilo na třebíčském baseballovém stadionu, když domácí Nuclears vyřadili v semifinále Českého baseballového poháru loňského vítěze této trofeje z Eagles Praha.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ