https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Mart%C3%ADnkov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0966575;15.7114023; , , Česko PRACOVNÍK/CE VÝROBY | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRACOVNÍK/CE VÝROBY

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 26 000,- Kč

První kontakt e-mailem: kariera@betoni.cz
Náplň práce:
Výstupní kontrola kvality výrobků, obsluha balících strojů, příprava výrobních forem, základní údržba a úklid.
Požadujeme:
- odborné vyučení bez maturity
- práce ve dvousměnném provozu
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
- výhodou praxe ve výrobní společnosti
- výhodou průkaz řidiče motorového vysokozdvižného vozíku nebo jeřábníka, vazače
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- práci v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích
- zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
- práci v malém kolektivu
- program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)
- finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
- osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu
- nástupní mzdu ve výši 22 000 - 26 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)