Campuj.online slaví první narozeniny!

200 článků a více jak 200 000 čtenářů. Díky vám funguje CAMP virtuálně dál.

uniweb weby

Díváme se do minulosti i budoucnosti hlavního města. Vybíráme pro vás tipy na procházky po Praze i výlety za současnou českou architekturou. Vymýšlíme úkoly pro děti, žáky, studenty a pedagogy. Epidemiologické okolnosti nám ukázaly, že se dá pracovat odkudkoliv a s kýmkoliv. Diskutujeme tak se zahraničními architekty i urbanisty, kteří by nás za normálních okolností nemohli navštívit a představit svoji práci osobně. A to je jen část toho, co najdete na campuj.online. Přinášíme vám přehled toho, co jsme pro vás za poslední rok připravili.

 • Praha zítra?
  Jak bude vypadat Praha za 20 let? Prozkoumejte nové ulice, čtvrti, parky i mosty, které změní tvář metropole.

 • Poznej Prahu
  Praha, jak ji neznáte. Šťavnaté tipy na neznámá místa i tajemná zákoutí, které můžete objevit při odpolední procházce nebo projížďce na kole.

 • Cesta z města
  Štěstí přeje připraveným. Vybíráme pro vás tipy na nejlepší stavby současné české architektury, které se nacházejí za hranicemi pro někoho hektických měst.

 • Z města do města
  Vydejte se na cestu kolem světa. Zajímá vás, která místa ve světových metropolích navštěvuje architekt Adam Gebrian? Přinášíme vám výběr staveb, které v běžných průvodcích nenajdete.

 • Architips
  Knihy, filmy, výstavy, podcasty o městě, architektuře a urbanismu. Pravidelná dávka tipů od teoretika a kurátora Adama Štěcha.

Aktuální výstavu si lze prohlédnout zde

Další tipy na články a přednášky naleznete zde.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy