Desítce v Chotěboři přálo v neděli počasí

V neděli 18. března se v Chotěboři uskutečnil v náhradním termínu druhý závod Chotěbořského poháru, Městská desítka, která přinesla za dobrého počasí rekordní účast běžců.

obrázek: Desítce v Chotěboři přálo v neděli počasí
/uws_images/firmy/083199/clanky/desitce-v-chotebori-pralo-v-nedeli-pocasi/000001_h.JPG

Počasí v neděli běžcům přálo, foto: archiv pořadatelů

„Nejrychlejším mužem se stal Rudolf Jun z SK Chotěboř a ženou pak Dagmar Novotná mladší z Turba Chotěboř.

/uws_images/firmy/083199/clanky/desitce-v-chotebori-pralo-v-nedeli-pocasi/000002_h.JPG
Potěšila nás velká účast dětí, kterých běželo jednasedmdesát. Závod proběhl za jasného počasí při teplotě 15 °C, téměř žádného větru. Všichni doběhli v pořádku. Zvláštní poděkovaní patří hlídce Městské policie Chotěboř,“ popsal Jiří Novotný, ředitel běhu.
Závodu se účastnilo celkem 123, což je nový účastnický rekord. V kategorii žáků nastoupilo na start jednasedmdesát běžců, v kategorii dorostu změřily síly čtyři dorostenky a v hlavním závodě vyběhlo na trať 48 dospělých.


Výsledky běhu

Autor: Milan Pilař

31.07.2016
31.07.2016
31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články