Divadelní jaro v Rozsochatci pokračuje

V neděli 10. února pokračovalov Rozsochatci uvedením pohádky na motivy H. CH. Andersena Slavík Divadelní jaro.

obrázek: Divadelní jaro v Rozsochatci pokračuje
/uws_images/firmy/083199/clanky/divadelni-jaro-v-rozsochatci-pokracuje/000001_h.JPG

Divadelní představení Třetí sudba v podání ochotnického divadelního souboru Jen tak z Havlíčkovy Borové přilákala i přes velkou nemocnost místních dětí do sálu obecního domu čtyři desítky malých i velkých diváků.

/uws_images/firmy/083199/clanky/divadelni-jaro-v-rozsochatci-pokracuje/000002_h.JPG
Vítězství královny z Kamínkového království a jejích pomocníků hodných sudiček, jejich bratra Svorky, hudebního strašidla Notíka a dalších postaviček nad zlou Černou paní odměnili diváci na závěr zaslouženým dlouhým potleskem.
Akci zorganizovaly na začátek jarních prázdnin členky místního Českého svazu žen stejně jako autobusový zájezd do Horáckého divadla v Jihlavě, který se uskuteční v sobotou 16. března a bude prozatím poslední ze série jarního divadelního programu v obci.


Autor: Lenka Hyršová

Další články