Fotbalisté FC Vysočina Jihlava se ve středu 16. února utkali na umělé trávě v Brně v přípravném utkání zimní přípravy s třetiligovou juniorkou Zbrojovky Brno.
Zbrojovka Brno - FC Vysočina Jihlava 0:3 (0:2)
Hosté měli po celý zápas převahu a zvítězili, dvě branky zaznamenal uzdravený kapitán Filip Dort a jednou se trefil Muris Mešanović. Do jihlavské sestavy se vrátili i Peter Krutý, při utkání se ale zranil Tomáš Kučera.
„Proti brněnským mladíkům jsme měli převahu a vytvořili jsme si řadu gólových příležitostí. Jsem rád, že do zápasu naskočili Filip Dort a Peter Krutý. Úvodní gól padl ve 12. minutě právě po spolupráci těchto hráčů - Krutý nahrál Dortovi a ten skóroval. Ve 45. minutě se Dort krásně trefil z přímého kopu. Skóre uzavřel v 64. minutě Mešanović po přihrávce Tecla,“ popsal zápas trenér Josef Vrzáček.
Autor: Milan Pilař