Jak COVID změnil svět průmyslových práv

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví pořádá v úterý 27. dubna 2021 od 9:00 do 11:30 h webinář „Jak COVID změnil svět průmyslových práv“. Uskuteční se on-line prostřednictvím platformy Microsoft Teams.

uniweb weby

Na akci vystoupí představitelé Úřadu průmyslového vlastnictví, Technologické agentury ČR, patentových zástupci, advokáti a podnikatelé. Podělí se o osobní zkušenosti s dopadem pandemie koronaviru na ochranu průmyslových práv. Na webináři se tak mimo jiné dozvíte informace o koncepci ochrany průmyslového vlastnictví, fungování průmyslověprávních databází či nové možnosti podpory a správy průmyslových práv. Chybět nebudou ani příspěvky o významu mimosoudního řešení sporů, patentech v on-line světě, patentech na léky, poptávce trhu a v neposlední řadě zazní také to, jak je možné finančně podporovat inovativní řešení.

Webinář je určen především pro inovativní podnikatele, vývojáře se zájmem o průmyslověprávní ochranu a odbornou veřejnost. Program akce včetně řečníků najdete na https://www.mpo.cz/udalost436.html

Účast na webináři je bezplatná. Možná je po registraci prostřednictví formuláře zde, přihlásit se dá do neděle 25. dubna 2021. Po vyplnění údajů nejpozději den před konáním webináře přijde na vámi uvedenou e-mailovou adresu odkaz pro připojení se na akci.

Souhrnné informace o akci

  • Co: webinář „Jak COVID změnil svět průmyslových práv“

  • Kdo: Ministerstvo průmyslu a obchodu a Úřad průmyslového vlastnictví

  • Kdy: úterý 27. dubna 2021 od 9:00 do 11:30 h

  • Kde: on-line prostřednictvím platformy Microsoft Teams

  • Jak: bezplatně 

  • Registrace: do neděle 25. dubna 2021 prostřednictví formuláře

Poznámka redakce: 

Užitečné odkazy na PDF ke stažení


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy

 

uniweb webíky