Komunální politici obdarují nově narozené děti regionu

V pondělí 3. ledna zavítají komunální politici Vysočiny za nově narozenými obyvateli Vysočiny, aby jejich rodičům a jim předali dárky.

obrázek: Komunální politici obdarují nově narozené děti regionu

„V 10.00 navštíví Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina, maminku prvního občánka kraje Vysočina, kterou je Simona Svobodová, která se narodila na Nový rok v Nemocnici Třebíč, a předá jí šek a zlatý šperk,“ uvedla Jitka Svatošová, tisková mluvčí krajského úřadu.
V 11.00 zavítá do Nemocnice Jihlava také primátor Jaroslav Vymazal. „Prvním dítětem Jihlavy roku 2011 se stal Kristián Drevěňák. Miminku a rodičům bude stejně jako v předchozích letech předán pamětní list a finanční dar pět tisíc korun,“ doplnil za krajské město Radek Tulis, tiskový mluvčí jihlavského magistrátu.
Na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod předají ve 13.00 dárek prvnímu letošnímu miminku Havlíčkobrodska. „Prvním miminkem narozeným v brodské porodnici v roce 2011 je malý Jakub Kolman z Havlíčkova Brodu. Popřát jemu a mamince přijdou také zástupci Města Havlíčkův Brod,“ uzavřela Petra Černo, tisková mluvčí Nemocnice Havlíčkův Brod.


Ilustrační foto: Vysočina-news.cz

Autor: Milan Pilař

31.07.2016


Další články