Přednáška nazvaná Léčivé mandaly a jejich užití v životě Lenky a Pavla Losertových se koná v pondělí 31. ledna v Městské knihovně ve Ždírci nad Doubravou.
Lenka a Pavel Losertovi se téměř dvacet let věnují alternativní medicíně a v poslední době maluje Lenka Losertová mandaly - obrázky, vyzařující energii. Na přednášce s manželé Losertovi se zájemci podělí o svoje zkušenosti a poznání, které získali dlouhodobou praxí. „Nabízíme cestu k sebepoznání prostřednictvím mandal. Ponořme se do hlubin naší duše a poznejme lépe sami sebe,“ zvou na setkání ve Ždírci manželé Losertovi. Vstupné je 50 Kč. Začátek je v 18.00.
Foto a více informací na: www.lecivemandaly.cz
Autor: Milan Pilař