Policisté na Třebíčsku hledají svědky havárie

Policisté z Dopravního inspektorátu v Třebíči žádají případné svědky o pomoc při pátrání po neznámém řidiči, který ujel v neděli 22. dubna vpodvečer z místa nehody.

obrázek: Policisté na Třebíčsku hledají svědky havárie

V neděli se v 18.00 stala ve Studenci na Třebíčsku dopravní nehoda. „Dosud neznámý řidič jel s neustanoveným osobním vozem směrem od Koněšín na Náměšť nad Oslavou. Při objíždění chodců vedoucích jízdní kolo nedodržel bezpečný boční odstup a pravděpodobně pravou boční částí vozu zachytil kolo, které vedla pětačtyřicetiletá chodkyně. Žena upadla na zem. Řidič z místa dopravní nehody ujel. Zraněná chodkyně byla letecky transportována do Nemocnice v Brně,“ popsala Marcela Lavická, tisková mluvčí Policie ČR v Třebíči.
Policisté se proto obracejí na případně svědky, kteří v neděli 22. dubna po 18.00 projíděl Studencem, aby se obrátili na nejbližší oddělení policie nebo přímo na linku 158.

Autor: Milan Pilař

Další články