Třebíč v úvodním semifinále na Boleslav nestačila

První hokejová liga pokračuje semifinálovými sériemi. Třebíč v úvodním duelu podlehla mladoboleslavskému týmu 1:4. Olomouc si poradila s Ústeckými Lvy.

obrázek: Třebíč v úvodním semifinále na Boleslav nestačila
Třebíčští hokejisté v prvním semifinálovém duelu na domácí Mladou Boleslav nestačili, favoritovi série podlehli 1:4. Do vedení poslal bruslaře už ve třetí minutě Tomáš Pitule. Druhou branku přidal David Výborný, který v sedmé minutě překonal Marka Čiliaka, který si nešťastně srazil kotouč do vlastní branky. V první dvacetiminutovce Boleslav na ledě dominovala, na branku soupeře vyslala jedenáct pokusů, zatímco hosté prověřili gólmana Willa pouze třikrát. Také druhou třetinu zahájili lépe domácí, po dvou minutách zvyšoval už na 3:0 Tomáš Nouza. V polovině utkání se gólu dočkala i Horácká Slavia, když se trefil David Ostřížek. V osmatřicáté minutě ovšem vrátil mladoboleslavským třígólový rozdíl Josef Jindra. Třebíči se ještě v posledním dějství naskytla příležitost v podobě dvojnásobné přesilovky, poslední pokus na zdramatizování zápasu ovšem nevyužila. Boleslavští se tak v sérii ujali vedení 1:0 na zápasy.
Druhé semifinálové klání je v Mladé Boleslavi na programu v sobotu 9. března od 17.30.

Ve druhé sérii Olomouc na úvod porazila Ústí nad Labem 6:3. Hosté sice po první části o gól vedli, ale z prvního bodu se nakonec raduje moravský celek.

Autor: Lukáš Zadek

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články