V Chotěboři postaví betlém z Lega

Ve středu 6. listopadu začínají děti z Chotěboře a okolí stavět vánoční betlém z Lega. Představí ho v prosinci.

obrázek: V Chotěboři postaví betlém z Lega

„Opět zveme děti k dobré a tvořivé zábavě s legem. Tak jako loni budeme stavět legový betlém, který bude na vánoční svátky vystaven ve výloze u chotěbořského náměstí. Každý z Chotěboře tak bude moci na konci vidět hotový legový betlém, který bude vznikat podle fantazie dětí v průběhu pěti týdnů.
Ať už jste fandové lega nebo chcete jen zkusit postavit nějakou postavičku do betléma, přijďte ve středu v 15.30 před základní školu Buttulova,“ zve za pořadatele Roman Neumann.
Stavět začínají ve středu 6. listopadu a pokračovat budou každou středu do 11. prosince od 15.30 do 17.30. Rodiče mohou hlásit své děti na stavbu na telefonním čísle 737 745 344 nebo na e-mailu roman.neumann@cb.cz. Stavbu betléma pořádá Klub Velryba.

Více o legovém betlému na www.cb.cz/chotebor.

Autor: Milan Pilař

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články