V Třebíči Na Hvězdě se točil populární sportovní magazín

Televizní štáb populárního dětského sportovního magazínu Lvíčata zavítal na nové baseballové hřiště pro mládež, které vyrostlo v těsném sousedství stadionu Na Hvězdě v Třebíči.

obrázek: V Třebíči Na Hvězdě se točil populární sportovní magazín
/uws_images/firmy/083199/clanky/v-trebici-na-hvezde-se-tocil-popularni-sportovni-magazin/000001_h.jpg

Jedenáctiletí baseballisté Nuclears odpovídají na otázky redaktorky Elen Černé pro sportovní magazín Lvíčata.

Redaktorka Elen Černá sem přijela natáčet další díl pořadu, který dětskýma očima mapuje dění ve světě sportu a jeho atraktivním podáním motivuje ke sportování, pohybu a zdravému životnímu stylu.
V Třebíči s Elen nemohl chybět ani loutkový pomocník - lvíček Filip. Zvídavý „mistr světa ve všem“ je tak trochu uličník a záruka toho, že v pořadu nechybí legrace a zdravá porce zlobení. Zhruba půlhodinový magazín přináší každý týden informace, reportáže, rozhovory s dospělými i budoucími hvězdami různých druhů sportu. K dnešnímu dni jich takto představil už pětasedmdesát.

/uws_images/firmy/083199/clanky/v-trebici-na-hvezde-se-tocil-popularni-sportovni-magazin/000002_h.jpg

Lvíček Filip přiblíží v televizním magazínu dětem baseball prostřednictvím zápasu dlouholetých rivalů – mladých hráčů Třebíče Nuclears a Draků Brno.

Tentokrát přišla na řadu nejrozšířenější pálkovací hra na světě – baseball. V magazínu režírovaném olympijským vítězem v akrobatickém lyžování Alešem Valentou nechybí představení daného sportu včetně pohledu do jeho historie. Lvíčata seznámí diváky s průběhem tréninku, přinesou reportáž ze zajímavého utkání či turnaje a propojí mladé talentované hráče s některou z dospělých hvězd.
/uws_images/firmy/083199/clanky/v-trebici-na-hvezde-se-tocil-popularni-sportovni-magazin/000003_h.jpg

Televizní štáb na novém baseballovém hřišti pro mládež vedle třebíčského stadionu Na Hvězdě.

Cesta štábu na Vysočinu nebyla náhodná. Domácí tým Nuclears patří v kategorii mládeže mezi ty nejlepší a navíc právě hostil své největší rivaly Draky Brno. Televizní štáb pečlivě sledoval průběh obou soutěžních zápasů. Na řadu přišly i rozhovory s jedenáctiletými hráči, jejich trenéry i fandícími diváky z řad rodičů na tribuně.
Na televizní obrazovky by se měl pořad, jehož část byla natáčena v Třebíči, dostat už za několik týdnů. Lvíčata Česká televize uvádí každou sobotu od 12.00 na dětském programu ČT D. V repríze pak ještě každou neděli od 9.00 na kanálu ČT Sport a v pondělí ve 14.35 pak znovu na Déčku.

Autor: Robert Vávra

30.07.2016
30.07.2016
30.07.2016
30.07.2016


Další články