V Třebíči rodičům poradí, jak předcházet poruchám učení

Třebíčská Poradna Ruth zve rodiče na setkání s poradkyní Janou Matějkovou, která příchozím přiblíží, jak se například dyslexie či dyskalkulie u jejich potomků mohou projevit a jak je možné těmto poruchám předejít.

obrázek: V Třebíči rodičům poradí, jak předcházet poruchám učení

Přednáška zkušené výchovné poradkyně Jany Matějkové se uskuteční v úterý 25. listopadu od 16.30 v přízemí třebíčského domu s pečovatelskou službou ve Vltavské ulici. Pořadatelé zájemce žádají, aby svou účast potvrdili nejpozději do čtvrtka 20. listopadu na e-mailové adrese poradnaruth.trebic@charita.cz nebo na telefonních číslech 605 372 765 či 775 613 622.

V první teoretické části setkání se příchozí rodiče dozvědí nejen, jak se poruchy učení nejčastěji projevují, ale budou moci získat informace například i o co nejefektivnějších postupech pro domácí školní přípravu.

Zbytek přednášky pak bude věnován praktickým ukázkám relaxačních technik, které jsou pro prevenci poruch učení ideální.

Autor: Jiří Svatoš

31.07.2016

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články