https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=So%C5%A1kova+1357%2C+Nov%C3%A9+M%C4%9Bsto+na+Morav%C4%9B&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5726313;16.0880088;Soškova 1357, Nové Město na Moravě 592 31, Česko *Elektromechanik - SLABOPROUD | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*Elektromechanik - SLABOPROUD

KOMFI spol. s r.o. - pracoviště Nové Město n.M.

Soškova 1357, Nové Město na Moravě

Detail firmy

Rostislav Kvíčala
737 230 415
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Pracovní náplň :
- montáž elektrorozvaděčů a zapojování strojů dle dokumentace
Požadavky :
-vyučen v elektro oboru (vhodné i pro absolventy bez praxe)
-komunikativnost
-schopnost rychle se učit novým věcem
-vyhláška 50,&5,6 výhodou (po zapracování je možné získat)
-ŘP sk.B výhodou
Nabízíme :
-práce na HPP
-finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na důchodové připojištění
-věrnostní odměny
-příspěvek na obědy (výdej v místě pracoviště)
-zvýhodněná dovolená pro zaměstnance a jejich rodiny ve firemním penzionu v Rakousku

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.