https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Okru%C5%BEn%C3%AD+2552%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5674166;15.9290424;Okružní 2552/83, Žďár nad Sázavou 591 01, Česko *Programátoři počítačových aplikací | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*Programátoři počítačových aplikací

WinFAS software s.r.o.

Okružní 2552, Žďár nad Sázavou

Detail firmy

Romana Pavelková
566 654 917

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 45 000,- Kč

Pracovní náplň: vývoj aplikací pro IS WinFAS, testování
Požadované znalosti: základy objektového programování, základní znalost SQL .
Požadujeme: schopnost týmové práce, logické myšlení,iniciativa, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita,
Nabízíme dobré pracovní podmínky v nekuřáckém prostředí, profesní růst v ryze české stabilní společnosti,
široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na http://kariera.winfas.cz