https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Doln%C3%AD+183%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5659970;15.9381962;Dolní 183, Žďár nad Sázavou 591 01, Česko *Projektant systémů centrálního mazání, dávkování maziv a nanášení maziv na plochy - Žďár nad Sázavou | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

*Projektant systémů centrálního mazání, dávkování maziv a nanášení maziv na plochy - Žďár nad Sázavou

Renata Mejtová
416 711 131

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Náplň práce
Projekční a organizační zastřešování komplexních dodávek systémů:
- vyporacovávání nabídek
- koordinace realizací (návrh a koordinace výroby vyráběných dílů, komunikace s dodavateli, obchodně-technickým zástupcem, zákazníkem a montážní skupinou, tvorba návodů pro obsluhu...atd.)
- spoluspráva portfolia systémů a komponentů
- technická podpora
- spolupráce na přípravě technických a marketingových materiálů (katalogové listy, infa...)
- aktivní účast na marketingových akcích
Předpoklady
- vysoká škola strojního zaměření (případně střední škola + delší praxe)
- strojírenský rozhled, zkušenost s konstrukcí strojních součástí
- aktivní znalost anglického jazyka (případně německého)
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- uživatelská znalost Autocadu
- řidičský průkaz sk. B
Osobní kvality a postoje
- pracovitost, spolehlivost, pečlivost, poctivost
- rozhodnost, důslednost, kreativita
- schopnost týmové spolupráce
- komunikační schopnosti, příjemné vystupuvání, nekonfliktnost
- pružnost a ochota k maximálnímu nasazení
- odolnost vůči stresu
- ochota k dalšímu sebevzdělávání
Nabízíme
- perspektivní zaměstnání, možnost seberealizace
- zázemí stabilní a prosperující nadnárodní firmy
- přátelský tým spolupracovníků
- motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou v závislosti na dosažených výsledcích
- technická, obchodní a jazyková školení v ČR i v zahraničí
Kontaktní informace pro zájemce
Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail:
cema-tech@hennlich.cz