https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Doln%C3%AD+Ro%C5%BE%C3%ADnka&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4746071;16.2100968; , 592 51, Česko *Technický pracovník IV - investice | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*Technický pracovník IV - investice

Michal Vytlačil
566 593 729

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 100,- Kč

Požadujeme SPŠ stavebního směru, 3 roky praxe v řízení stavebních zakázek, zkušenosti s vedením týmu, organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění sk. B, autorizace výhodou.
Náplň práce: vedení agendy oddělení, zpracovávání podkladů plánu investičních akcí a nákupy investic, výkon technického dozoru stavebníka, kontrola a přejímka stavebních prací, příprava podkladů pro jednání s orgány státní správy, příprava podkladů a účast při výběrových řízeních k výběru zhotovitele investičních akcí pro oblasti stavebních prací, služeb a dodávek.
30 dní dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění