https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Hornick%C3%A1+643%2C+Byst%C5%99ice+nad+Pern%C5%A1tejnem&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5249388;16.2498988;Hornická 643, Bystřice nad Pernštejnem 593 01, Česko *VŠEOBECNÁ SESTRA - Bystřice nad Pernštejnem - DPP, DPČ | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*VŠEOBECNÁ SESTRA - Bystřice nad Pernštejnem - DPP, DPČ

  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 12 900,- Kč

VŠEOBECNÁ SESTRA pro Domácí zdravotní péči
Náplň práce:
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
- komunikace s lékaři
- vedení související dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- pracovní smlouvu (0,5 úvazku), popř. dohodu o provedení práce v rozsahu
dle domluvy,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- odborné vzdělávání,
- dobrý pracovní tým,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka,
- předpoklady pro práci s lidmi,
- schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.
V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email lucie.vrbicka@zdar.charita.cz
Bližší informace: Lucie Vrbická, mob. 777 755 435,
e-mail: lucie.vrbicka@zdar.charita.cz