https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Velk%C3%A1+B%C3%ADte%C5%A1&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2883646;16.2271255; , Velká Bíteš 595 01, Česko *řidič MKD po ČR, AT - pravidelné rozvozy po - pá | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*řidič MKD po ČR, AT - pravidelné rozvozy po - pá

Zdenka Švandová
566 502 441, 775 892 549

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Pracovní náplň: řidič MKD po AT a ČR - pravidelné rozvozy po - pá
vozidlo: MAN TGL 12.190, valník
Požadavky: řidičský průkaz skupiny C - karta řidiče
řidičský průkaz skupiny C - karta řidiče
profesní průkaz
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
fyzická způsobilost
Nabízíme:
práci v moderní společnosti
motivační finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity
pravidelná mzda, diety
telefon
Své životopisy zasílejte na svandova@minirol.cz, tel. 566 502 441, 775 892 549
Více info na www.minirol.cz