https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Olomouck%C3%A1+4619%2C+Prost%C4%9Bjov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4830905;17.1226771;Olomoucká 4619/120, Prostějov 796 01, Česko ARANŽÉR/ARANŽÉRKA - FLORISTA/FLORISTKA | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ARANŽÉR/ARANŽÉRKA - FLORISTA/FLORISTKA

Petr Foltýn
739 077 294
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Petr Foltýn, tel. 739 077 294 (volat Po-Pá 7:00-15:00 hod.). Strukturované životopisy zasílat na e-mail:florcentrum@florcentrum.cz.Pracovní doba: dle otevírací doby provozovny - Po-Ne 6:30-20:00 hod. (dvě směny - dle domluvy). Pracoviště: Kaufland Prostějov, květinářství, Olomoucká 4619/120, Prostějov.
Požadujeme: kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě, zájmem ke květinám, schopnost jednat s lidmi a zájmem pracovat. Základní znalost na PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulky). Vyučení a praxe v oboru s květinami výhodou, ne podmínkou (zaučíme).
Náplň práce: práce s květinami.
Nabízíme: značnou část mzdy tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích, po zaučení (zvládnutí vazby,znalost názvů a cen květin,znalost systému,znalost údržby květin a zvládání objednávek). Prémie:za splnění limitu tržby, za splnění limitu odpisů řezaných květin,za splnění limitu odpisů hrnkových květin,za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ,Valentýn,Den Matek apod.), víkendové příplatky a příplatky za svátky,věrnostní prémie,30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství, příspěvek na dovolenou (pracujete-li u nás 1 rok, mátek nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok.Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000Kč na dovolenou za rok).

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.