https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Purky%C5%88ovo+n%C3%A1m%2E+133%2C+T%C5%99eb%C3%AD%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2122136;15.8907721;Purkyňovo nám. 133/2, Třebíč 674 01, Česko BIOMEDICÍNSKÝ TECHNIK (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY) | Nabídka práce REGIONVYSOCINA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

BIOMEDICÍNSKÝ TECHNIK (VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY)

Nikola Dusíková
568 809 455

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 21 260,- až 31 240,- Kč

Nástup dle dohody.

Pracovní náplň:
o podílí se na vedení dokumentace používaných zdravotnických prostředků podle zákona
o zdravotnických prostředních,
o účastní se na výběru zdravotnických prostředků za účelem jejich nákupu a podílí se na jejich uvedení do provozu,
o zajišťuje servis zdravotnických prostředků, kontroluje kvalitu jeho provedení, popřípadě jej sám provádí za podmínek stanovených zákonem o zdravotnických prostředcích,
o zajišťuje provedení instruktáže obsluhy zdravotnických prostředků za podmínek stanovených zákonem o zdravotnických prostředcích,
o účastní se procesu oznamování podezření na nežádoucí příhody zdravotnických prostředků podle zákona o zdravotnických prostředcích a podílí se na realizaci preventivních a nápravných opatření.
Požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání v oboru biomedicínský technik (dle zákona č. 96/2004 Sb.),
o zdravotní způsobilost,
o trestní bezúhonnost,
o komunikační dovednosti,
o zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu a flexibilitu.

Nabízíme:
o jistotu a spolehlivost - zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele, můžeme zaručit jistou práci a zaměstnanecké benefity,
o pracovní poměr v plném úvazku na 1 rok s možností prodloužení na neurčito,
o 8 hodinovou pracovní dobu,
o práce s moderními technologiemi,
o 10. platovou třídu,
o 25 dnů dovolené,
o podporu celoživotního odborného i rozvojového vzdělávání,
o odbornost - akreditace udělená Spojenou akreditační komisí, o.p.s.,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).